Wyjazd do Nowego Jorku – trzeba być

Każdy wyjazd zagraniczny jest ekscytujący, jednak wycieczka do Nowego Jorku stanowi dla wielu osób ukoronowanie ich życiowych wojaży. Stolica przepychu, sławy, bogactwa i najbardziej rozpoznawalne miasto na świecie przyciąga do siebie każdego dnia tłumy turystów.

Szybkie wyjazdy na atrakcje kulturalne i sportowe

Nowy Jork słynie nie tylko z cudów architektury (Statua Wolności, Empire State Building, dzielnica Chinatown, Times Square), lecz również jedynych w swoim rodzaju atrakcji kulturowych i sportowych. BP Gryf organizuje szybkie i dłuższe wycieczki do NY na koncerty i mecze w przystępnych cenach. Wśród najważniejszych punktów podróży znajduje się m.in. Madison Square Garden – jedna z najsławniejszych na świecie aren, na której miały miejsca wydarzenia ze świata sportu, muzyki i kultury. Doskonałym momentem na odwiedzenie tego monumentalnego miejsca jest czas rozgrywek NBA. Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na mecze koszykówki przez cały pierwszy kwartał 2020 roku. Wówczas będzie można zobaczyć w akcji zawodników utytułowanych amerykańskich drużyn m.in. New York Knicks.

Wycieczka do Nowego Jorku– sprawdź szczegóły

Zwiedzanie i zakupy w Nowym Jorku

Wycieczka do Nowego Jorku to również jedyna w swoim rodzaju okazja do odwiedzenia największych na świecie centrów handlowych i zrobienia w nich zakupów. Wśród obowiązkowych sklepów do odwiedzenia znajduje się m.in. Victoria’s Secret, The Mall at Short Hills oraz Woodbury Common Premium Outlets. W asortymencie będzie można znaleźć produkty unikatowe na skalę światową oraz takie, które nie są dostępne w Europie. W przypadku całodziennego zwiedzania bądź shoppingu warto mieć bazę wypadową w dogodnej lokalizacji. Biuro Podróży Gryf oprócz wylotów do  Nowego Jorku oferuje również możliwość zakwaterowania, a także transfer lotniskowy. Dzięki temu będzie można poświęcić jeszcze więcej czasu na zwiedzenia bez martwienia się o posiłki bądź powrót do hotelu.

Nowy Jork – oferty i wyjazdy na każdą kieszeń

BP GRYF organizuje wycieczki do Nowego Jorku na każdą kieszeń. Wyjazdy szyte na miarę potrzeb i możliwości klienta indywidualnego i grupowego dla firm. Największe i najważniejsze wydarzenia kulturowe i sportowe w Stanach Zjednoczonych, warto zaplanować z wyprzedzeniem, raczej dużym. Trzeba określić długość pobytu oraz ilość osób, które mają polecieć do Ameryki. Oferta zostanie dobrana według spersonalizowanych uwag i wytycznych. Warto zaplanować wyjazd i podróż do USA, który umożliwi spędzenie kilku dni w Nowym Jorku. Dzięki temu zwiedzimy masę wspaniałych miejsc oraz zetkniemy się z niezwykłą mieszanką kulturową. Zarówno fani sportu, jak i imprez kulturowych, widowisk oraz zwiedzenia znajdą podczas wyjazdów coś dla siebie.

Wycieczka do Nowego Jorku– sprawdź szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.