Wyjazd do Nowego Jorku – trzeba być

Każdy wyjazd zagraniczny jest ekscytujący, jednak wycieczka do Nowego Jorku stanowi dla wielu osób ukoronowanie ich życiowych wojaży. Stolica przepychu, sławy, bogactwa i najbardziej rozpoznawalne miasto na świecie przyciąga do siebie każdego dnia tłumy turystów.

Szybkie wyjazdy na atrakcje kulturalne i sportowe

Nowy Jork słynie nie tylko z cudów architektury (Statua Wolności, Empire State Building, dzielnica Chinatown, Times Square), lecz również jedynych w swoim rodzaju atrakcji kulturowych i sportowych. BP Gryf organizuje szybkie i dłuższe wycieczki do NY na koncerty i mecze w przystępnych cenach. Wśród najważniejszych punktów podróży znajduje się m.in. Madison Square Garden – jedna z najsławniejszych na świecie aren, na której miały miejsca wydarzenia ze świata sportu, muzyki i kultury. Doskonałym momentem na odwiedzenie tego monumentalnego miejsca jest czas rozgrywek NBA. Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na mecze koszykówki przez cały pierwszy kwartał 2020 roku. Wówczas będzie można zobaczyć w akcji zawodników utytułowanych amerykańskich drużyn m.in. New York Knicks.

Wycieczka do Nowego Jorku– sprawdź szczegóły

Zwiedzanie i zakupy w Nowym Jorku

Wycieczka do Nowego Jorku to również jedyna w swoim rodzaju okazja do odwiedzenia największych na świecie centrów handlowych i zrobienia w nich zakupów. Wśród obowiązkowych sklepów do odwiedzenia znajduje się m.in. Victoria’s Secret, The Mall at Short Hills oraz Woodbury Common Premium Outlets. W asortymencie będzie można znaleźć produkty unikatowe na skalę światową oraz takie, które nie są dostępne w Europie. W przypadku całodziennego zwiedzania bądź shoppingu warto mieć bazę wypadową w dogodnej lokalizacji. Biuro Podróży Gryf oprócz wylotów do  Nowego Jorku oferuje również możliwość zakwaterowania, a także transfer lotniskowy. Dzięki temu będzie można poświęcić jeszcze więcej czasu na zwiedzenia bez martwienia się o posiłki bądź powrót do hotelu.

Nowy Jork – oferty i wyjazdy na każdą kieszeń

BP GRYF organizuje wycieczki do Nowego Jorku na każdą kieszeń. Wyjazdy szyte na miarę potrzeb i możliwości klienta indywidualnego i grupowego dla firm. Największe i najważniejsze wydarzenia kulturowe i sportowe w Stanach Zjednoczonych, warto zaplanować z wyprzedzeniem, raczej dużym. Trzeba określić długość pobytu oraz ilość osób, które mają polecieć do Ameryki. Oferta zostanie dobrana według spersonalizowanych uwag i wytycznych. Warto zaplanować wyjazd i podróż do USA, który umożliwi spędzenie kilku dni w Nowym Jorku. Dzięki temu zwiedzimy masę wspaniałych miejsc oraz zetkniemy się z niezwykłą mieszanką kulturową. Zarówno fani sportu, jak i imprez kulturowych, widowisk oraz zwiedzenia znajdą podczas wyjazdów coś dla siebie.

Wycieczka do Nowego Jorku– sprawdź szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *