Mistrzostwa Świata w siatkówce 2022 – przygotuj się na duże emocje!

Walka o Mistrzostwo Świata w siatkówce mężczyzn 2022 przybiera zupełnie nową postać, bo odbędzie się ponownie w Polsce! W tegorocznych rozgrywkach, w dniach 26 sierpnia – 11 września 2022 roku, wezmą udział aż 24 reprezentacje, podzielone na 4 grupy. Biuro Podróży Gryf zaprasza do wspólnego kibicowania biało-czerwonym w Polsce, gdzie Polacy rozgrywać będą swoje mecze grupowe aż do finału. Rywalami będą jak zawsze, silne drużyny. Czy Polacy powtórzą swój wyczyn z  2014 i 2018 roku i po raz trzeci w historii sięgną po tytuł najlepszej drużyny na Świecie?

Mistrzostwa Świata w siatkówce – kibicujemy o medal!

Polacy zaliczani są do jednego z faworytów turnieju, ale nie może być inaczej, skoro nasza drużyna w cuglach wygrała dwa ostatnie turnieje o mistrzostwo globu. Złote medale podczas siatkarskiego mundialu nie były dziełem przypadku, ale Mistrzostwa Świata rządzą się swoimi prawami i o medal wcale nie będzie łatwo. Ostatnie sukcesy na tych rozgrywkach świętowaliśmy już dwa razy!  Nawet jako gospodarz w 2022 roku nie możemy liczyć na taryfę ulgową? Szyki Polakom z całą pewnością będą chcieli pokrzyżować niezwykle groźni Brazylijczycy. Obok nich obawiać należy się również  drużyny z USA oraz naturalnie każdej reprezentacji narodowej z Europy. Jedno jest pewne – siatkarskie zmagania podczas Mistrzostw Świata 2022 roku dostarczą kibicom niezapomnianych wrażeń, a kto wyjdzie z nich zwycięsko – przekonamy się 11 września 2022 r.

Siatkarze czekają na Twój doping!

Zorganizowane wyjazdy na mecze siatkówki od lat cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców. Żywiołowy doping biało-czerwonej armii nie raz pomógł polskim siatkarzom wyjść cało z opresji. Ryk z tysięcy gardeł sprawia, że drużyna wznosi się na wyżyny swoich umiejętności i niesiona fanatycznym dopingiem dokonuje rzeczy niemożliwych. W tym roku nasi siatkarze czekać będą na kibiców w kraju wiatraków, tulipanów i pysznego sera. Holandia – jeden z gospodarzy turnieju – zaprasza wszystkich spragnionych siatkarskich emocji do Rotterdamu i Amsterdamu, gdzie rozgrywane będą mecze grupowe. Areną zmagań w kolejnej fazie rozgrywek będzie Apeldoorn. Liczymy na to, że Polacy bez problemu wyjdą z grupy i Apeldoorn będzie tylko przystankiem w drodze na sam szczyt.

Jeśli pragniesz przeżyć niesamowite emocje i w przyjemnej atmosferze kibicować polskim siatkarzom w trakcie zmagań o prymat w Europie – skorzystaj z oferty przygotowanej przez biuro podróży Gryf. Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie kilkudniowej imprezy na terenie Holandii. Nie zaprzątaj sobie głowy hotelami, wyżywieniem czy wejściówkami na mecze i transferem pomiędzy arenami. Zostaw to wszystko nam, a całą swoją energię wykorzystaj na wokalny trening. Głośny doping przyda się polskim siatkarzom w heroicznej walce o Mistrzostwo Europy.

Wyjazd na Mistrzostwa Europy w siaktówce 2019 – sprawdź szczegóły

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.