Mistrzostwa Europy w siatkówce 2019 – przygotuj się do wyjazdu

Walka o Mistrzostwo Europy w siatkówce mężczyzn przybiera zupełnie nową postać. W tegorocznych rozgrywkach, w dniach 13-29 września, wezmą udział aż 24 reprezentacje, podzielone na 4 grupy. Nowością jest również fakt, że turniej zostanie rozegrany na terenie 4 państw – Francji, Belgii, Słowenii i Holandii. Biuro podróży Gryf zaprasza do wspólnego kibicowania biało-czerwonym w tym ostatnim kraju, w którym to Polacy rozgrywać będą swoje mecze grupowe. Rywalami Bartosza Kurka i spółki będą gospodarze turnieju, Czesi, Estończycy, Ukraińcy oraz Czarnogórcy. Czy Polacy powtórzą wyczyn z 2009 roku i po raz drugi w historii sięgną po tytuł najlepszej drużyny na Starym Kontynencie?

Mistrzostwa Europy w siatkówce – jedziemy po medal!

Polacy zaliczani są do jednego z faworytów turnieju, ale nie może być inaczej, skoro nasza drużyna w cuglach wygrała dwa ostatnie turnieje o mistrzostwo globu. Złote medale podczas siatkarskiego mundialu nie były dziełem przypadku, ale Mistrzostwa Europy rządzą się swoimi prawami i o medal wcale nie będzie łatwo. Ostatni sukces na tych rozgrywkach świętowaliśmy w 2011 roku, kiedy to biało-czerwoni sięgnęli po brązowe medale. Nawet jako gospodarz w 2017 roku nie potrafiliśmy zawalczyć o czołowe lokaty. Liczymy na to, że tym razem wyprawa do Holandii nie będzie tylko krajoznawczą wycieczką, a początkiem drogi do upragnionego medalu. Szyki Polakom z całą pewnością będą chcieli pokrzyżować niezwykle groźni Francuzi. Obok nich obawiać się należy również odradzającej się reprezentacji Rosji czy tradycyjnie mocnych Włochów. Jedno jest pewne – siatkarskie zmagania podczas Mistrzostw Europy dostarczą kibicom niezapomnianych wrażeń, a kto wyjdzie z nich zwycięsko – przekonamy się już na jesieni.

Siatkarze czekają na Twój doping!

Zorganizowane wyjazdy na mecze siatkówki od lat cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców. Żywiołowy doping biało-czerwonej armii nie raz pomógł polskim siatkarzom wyjść cało z opresji. Ryk z tysięcy gardeł sprawia, że drużyna wznosi się na wyżyny swoich umiejętności i niesiona fanatycznym dopingiem dokonuje rzeczy niemożliwych. W tym roku nasi siatkarze czekać będą na kibiców w kraju wiatraków, tulipanów i pysznego sera. Holandia – jeden z gospodarzy turnieju – zaprasza wszystkich spragnionych siatkarskich emocji do Rotterdamu i Amsterdamu, gdzie rozgrywane będą mecze grupowe. Areną zmagań w kolejnej fazie rozgrywek będzie Apeldoorn. Liczymy na to, że Polacy bez problemu wyjdą z grupy i Apeldoorn będzie tylko przystankiem w drodze na sam szczyt.

Jeśli pragniesz przeżyć niesamowite emocje i w przyjemnej atmosferze kibicować polskim siatkarzom w trakcie zmagań o prymat w Europie – skorzystaj z oferty przygotowanej przez biuro podróży Gryf. Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie kilkudniowej imprezy na terenie Holandii. Nie zaprzątaj sobie głowy hotelami, wyżywieniem czy wejściówkami na mecze i transferem pomiędzy arenami. Zostaw to wszystko nam, a całą swoją energię wykorzystaj na wokalny trening. Głośny doping przyda się polskim siatkarzom w heroicznej walce o Mistrzostwo Europy.

Wyjazd na Mistrzostwa Europy w siaktówce 2019 – sprawdź szczegóły

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *