3 Zinnen Dolomity ośrodek narciarski dla koneserów.

Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomites, Twój czas na narty.

3 Zinnen Dolomites to idealny ośrodek narciarski dla koneserów, którzy mając za sobą różnego rodzaju doświadczenia narciarskie, odkryli nowoczesny ośrodek we włoskich Dolomitach. Region to także miejsce otoczone spektakularną scenerią, w którym po raz kolejny można spędzić relaksujący czas na nartach z przyjaciółmi i rodziną. Ośrodek narciarski 3 Zinnen Dolomites oferuje wszystko czego serce narciarza pragnie: 115 km doskonale przygotowanych stoków na 5-ciu połączonych górach i przez 300 słonecznych dni w roku. Posiada najwyższe oceny we wszystkich obszarach od skiresort za wyjątkową różnorodność optymalnie przygotowanych tras z gwarancją śniegu.

W całości na terenie narciarskim znajduje się 31 kolejek linowych i wyciągów, wszystkie są nowoczesne i niedawno odnowione. Dla miłośników nocnej jazdy, narciarstwo wieczorowe: w każdy wtorek i piątek Monte Baranci pojawia się w reflektorach i zaprasza aby przedłużyć przyjemność z jazdy na nartach. Dolomity w Południowym Tyrolu z charakterystycznymi trzema szczytami, stąd nazwa – 3 Zinnen, należą do najsłynniejszych szczytów w regionie alpejskim. Od 2009 roku zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO

Karnet narciarski 3 Cime Dolomity otwiera dostęp do wszystkich wyciągów i tras w ośrodku narciarskim Tre Cime Dolomity. Wybierz się na góry Helm, Stiergarten, Rotwand, Haunold i Ski Area Comelico. Możesz też korzystać z wyciągów Prags, Rienz Skicenter w miasteczku Dobbiaco, Waldheim w miasteczku Sesto i Kreuzberg.
Przykład Ski pass prices 3 Zinnen Dolomites 2022/2023, wysoki sezon: 20/12/2022 – 09/01/2023 oraz 31/01 – 20/03/2023: 6 dni osoba dorosła 296 €, junior: 207 €, senior: 266 €

 

Gdzie się zatrzymać? gdzie i jaki wykupić pobyt? Zaprasza BP Gryf.

Region wypoczynkowy 3 Zinnen Dolomties oferuje wiele różnych typów zakwaterowanie. Od ekskluzywnego hoteli i apartamentów po pensjonaty i rodzinne wakacje na farmie. Niektórych hotele oferują możliwość wygodnego i łatwego zakupu karnetu w recepcji, abyś mógł szybko zrobić swoje pierwsze ślady na śniegu, podczas gdy inni czekają w kolejce po bilety.

Aktualności narciarskie w regionie.

Nowa kolej „Hasenköpfl” na Monte Elmo, 3-osobową kolej krzesełkową „Helmbahn” zastąpiono nową 8-osobową kolejką krzesełkową z kopułką chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi i ogrzewaniem siedzisk. Ponadto ta nowa kolej krzesełkowa oferuje niezwykły komfort młodym gościom w ośrodku narciarskim dzięki przyjaznemu dla dzieci przenośnikowi do wsiadania, który podnosi się lub opada w zależności od wzrostu dzieci. Ułatwia to wejście na wyciąg krzesełkowy.

Nowa kolej gondolowa „Helmjet Sexten” 10-osobowa kolej gondolowa, dzięki temu główne wejście w Sesto jest znacznie ulepszone: najnowocześniejsze udogodnienia zapewnią narciarzom znacznie większy komfort, jednocześnie skracają czas oczekiwania.

Nowa trasa „Moos-Sexten” odchodzi od istniejącej trasy nr 41 i prowadzi bezpośrednio do Moso. Nowy stok prowadzi nad płaskowyżem Froneben i gwarantuje niepowtarzalne widoki na Dolomity.

Nowe połączenie narciarskie i Giro delle Cime: doświadczysz emocji związanych z jazdą na nartach na 5-pięciu górach w Dolomitach wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO? Odkąd został podłączony, „Giro delle Cime” otworzył tę możliwość dla wszystkich. Podczas wycieczki możesz wspiąć się na liczne szczyty tego wielokrotnie nagradzanego ośrodka narciarskiego i poznać z bliska dwie prowincje, języki i kultury!

Gastronomia i lokalne przysmaki kulinarne.

Dzień na stoku i śniegu nie jest kompletny bez postoju w restauracji lub w chacie. Ośrodek narciarski 3 Szczyty Dolomity zaprasza na przytulne górskie restauracje z oszałamiającą panoramą i wyśmienitą mieszanką kuchni alpejsko-śródziemnomorskiej.

Boże Narodzenie narciarzy 3 Zinnen. Muzyczne dźwięki, kulinarne przysmaki, magiczne światło. Każdej zimy teren narciarski 3 Zinnen Dolomites będzie terenem narciarskim otoczony bajkową sukienką bożonarodzeniową, otoczony ośnieżonymi Dolomitami. Punktem kulminacyjnym zawsze są przysmaki kulinarne. Alpejskie śródziemnomorskie przysmaki kulinarne. Zasłużyłeś na to po całym dniu spędzonym na śniegu. Przyjemność i kuchnia to najwyższe priorytety w 3 Dolomitach Zinnen. Szukasz czegoś wyjątkowego? Co powiesz na alpejskie śródziemnomorskie potrawy, makarony i pierogi, serwowane przez autentycznych właścicieli chat!

Atrakcje rodzinne i raj dla najmłodszych

Szczególnie najmłodsi mogą poczuć się dobrze w ośrodku narciarskim 3 Zinnen Dolomites. Na Monte Baranci, absolutnie rodzinnej górze, spełniają się marzenia dzieci, a na różnych małych wyciągach narciarskich w dolinach mogą jeździć na nartach na swoich pierwszych stokach. Dwa tory saneczkowe w różnych górach, jedyne stado reniferów we Włoszech, imponująca rodzina gigantycznych bałwanów oraz przytulne chaty narciarskie z własnym menu dla dzieci uzupełniają ofertę rodzin w 3 Dolomitach Zinnen. Jazda na sankach – zabawa na każdym kroku. Będziesz się dobrze bawić na każdym zakręcie na jednym z dwóch torów saneczkowych w różnych górach.

Szczególnie najmłodsi mogą czują się dobrze w ośrodku narciarskim 3 Szczyty Dolomites. Monte Baranci, to absolutna góra rodzinna, dziecięce marzenia się spełniają i na różnych małych dolinach stawiają swoje pierwsze kroki na małych stokach. Dwa tory saneczkowe, jedyne stado reniferów we Włoszech, imponująca rodzina gigantycznych bałwanów, i przytulne schroniska narciarskie z własnym dziecięcym menu dopełniają dostępną ofertę.

 

Szybkie dojazdy, przejazdy & Ski Pustertal Express.

W ośrodku narciarskim 3 Zinnen Dolomity nie potrzebujesz samochodu. Do ośrodków narciarskich możesz szybko i łatwo dotrzeć z każdej miejscowości w regionie. Liczne połączenia wahadłowe i kolejowe, pociąg Ski Pustertal Express dowiezie Cię do ośrodka Kronplatz w zaledwie 30 minut, przy czym buty narciarskie możesz po prostu zostawić założone.

Nowy wymiar narciarstwa w Południowym Tyrolu: co 30 minut pociąg ekspresowy Ski Val Pusteria zabiera narciarzy w ciągu 35 minut z ośrodka narciarskiego 3 Zinnen Dolomites do ośrodka narciarskiego Plan de Corones. To otwiera dla Ciebie ponad 200 km tras narciarskich. Bez uciążliwego zdejmowania butów narciarskich, bez żmudnej podróży samochodem. Wsiądź do pociągu ekspresowego Ski Val Pusteria, podziwiaj krajobraz i otrzymasz kolejny teren narciarski.

Odwiedzisz wioski narciarskie na nartach lub zamieszkasz.

San Candido Niezapomniane chwile zaczynają się zaraz u stóp uderzającego Monte Baranci, w małym Alpejskim mieście San Candido. Tutaj znajdziesz magiczną mieszankę kolorowych sklepów, zachęcające kawiarnie i mały teren narciarski Monte Baranci, idealny dla rodzin. Możesz dotrzeć do Versciaco wygodnie autobusem i pociągiem w parę minut.

Dobbiaco jest wyjątkowe mieszanka zajęć kulturalnych i sportowych, uderzające szczyty Dolomitów i kolorowe sklepy. Biegówki, narty czy zimowe wędrówki? Po prostu doświadcz ich wszystkich. Narciarze łatwo docierają do wejścia na stoki, dodatkowa komunikacja autobusy lub pociągi.

 Villabassa dalej od zgiełku, wioska jest zlokalizowana blisko obu ośrodków narciarskich: 3 Zinnen Dolomites i Plan de Corones. Tutaj znajdziesz zakwaterowanie w stosunkowo w dobrej, niższej cenie.

Braies to duży teren, otoczony efektywnym widokiem na szczyty Dolomitów. W Braies znajdziesz słynne na całym świecie krystalicznie czyste lezioro Lago di Braies, wspaniałe zimowe szlaki wędrowne, szeroką sieć tras biegowych i własnego terenu narciarskiego dla najmłodszych. A to tylko 15 minut od 3 Zinnen Dolomites i Plan de Corones.

Padola znajduje się w Val Comelico w regionie Region Veneto. Tam znajdziesz małe tereny narciarskie Padola. Jednak skibusy kursują kilka razy dziennie do 3 Zinnen ośrodka narciarskiego. W Padoli znajdziesz noclegi w bardzo dobrej cenie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.