WYCIECZKI do Włoch Mediolan

Mediolan, miasto o silnym dziedzictwie historycznym i kulturalnym, dziś jest również jednym z najfajniejszych miast w Europie, które można odkryć. Mediolan jest zawsze na czele mody, designu i stylowego życia, a także kuchni. Miasto przyszłości, dynamiczna metropolia, w której kreatywność jest wielkim biznesem, ze zrównoważoną architekturą i futurystyczną panoramą wzorowaną na Zaha Hadid, Danielu Libeskindu i Boeri, znanym z awangardowego pionowego lasu.

Wyjazdy do Mediolanu

Mediolan oferuje, a BP Gryf stara się dostosować!

Istnieje wiele dostosowanych programów dla młodszych i starszych aktywnych uczestników. Wycieczki rowerowe wzdłuż Naviglio Grande, najstarszego żeglownego kanału w Europie, gdzie dziś można podziwiać innowacyjny system zamków zaprojektowanych przez Leonarda da Vinci pod koniec XV wieku. Wycieczki po mieście w zabytkowych skuterach lub w rowerach risciò z kierowcami. Spacer po 250-metrowej ścieżce zawieszonej wzdłuż dachów Galerii Vittorio Emanuele, która pozwala dotknąć kopuły Galerii i podziwiać 360 ° widok na Mediolan i okoliczne Alpy. Spacer po słynnych dzielnicach mody, zawody regatowe i sporty wodne na pobliskim jeziorze Como.

Wycieczki rowerowe lub quadowe pośród winnic, a następnie wizyta w pięknych winnicach z degustacją wina. Wycieczki dla smakoszy i włącznie specjalna sesja prywatna, aby dowiedzieć się, jak przygotować prawdziwe mediolańskie risotto, jedno z najsłynniejszych lokalnych potraw. Przynajmniej, ale nie tylko: aperitif w jednym z barów rozgałęzionych przez mediolańskie domy mody lub wieczór w modnej dyskotece. Kolacja wzdłuż Navigli, sieć kanałów doskonalona przez Leonarda da Vinci, dzisiaj jeden z głównych węzłów mediolańskiego „movida”.

Moda w Mediolanie

Biuro Podróży Gryf z długą historią działalności od 1994 roku, organizuje wyjazdy też do Mediolanu. Dodatkowo oferujemy mecze piłkarskie na słynnym stadionie dwóch znany klubów; AC Milan i Inter Mediolan (tak grają na jednym stadionie!). Wyjazdy kulturalne z widowiskiem w La Scala. Motoryzacja to Monza w tym Formula 1, jazdy testowe, symulator F1 w samym centrum miasta, muzeum Alfa Romeo i dużo więcej, ZAPRASZAMY BP Gryf.

Mediolan to miasto Mody.
Musi być coś we włoskim powietrzu – a może to jest myśl o kieliszku wina i makaronu między programami, które ożywiają zestaw mody, gdy lądują w Mediolanie na Fashion Week. Cokolwiek to jest, stroje przybierają zdecydowanie kapryśny zwrot, jakby chcąc powiedzieć: „Buongiorno! Przyjechaliśmy.

Mediolan dla czystego luksusu.
Niewiele miast oferuje tak dużo dla wymagających; zakwaterowanie w jednym z wielu pięciogwiazdkowych hoteli luksusowych z imponującymi wnętrzami zaprojektowanymi przez wspaniałych włoskich architektów, niektóre z nich zostały oznakowane przez mediolańskie domy mody; wizyty w głównych salonach projektowych. Posiłki w licznych restauracjach nagrodzonych przez Michelin. Opery w słynnym teatrze la Scala, z całego świata przyjeżdżają turyści aby przynajmniej raz tam być!

Oferujemy radość z jazdy Ferrari na drodze lub na torze wyścigowym Monza. Rejs po jeziorze Como prywatną łodzią motorową z wizytą w prywatnych willach. Wizyty w ekskluzywnych winnicach; wycieczki truflowe do pobliskiego regionu Piemontu. Uroczyste kolacje we wspaniałych prywatnych willach z epoki, zamkach, wspaniałych pałacach szlacheckich oraz w muzeach miejskich z wizytami po godzinach. Wizytę aby zobaczyć Ostatnią Wieczerzę Leonarda da Vinci.