Rejsy po rzekach we Włoszech łodziami motorowymi

Rejs po rzekach połączonych akwenach we Włoszech łodziami motorowymi!

Nie potrzebujesz licencji, otrzymujesz doskonały sposób na połączenie przyjemności żeglowania w dziewiczej przyrodzie z zainteresowaniami kulturowymi. Włochy oferują duży park rzeczny w regionach Veneto i Friuli Venezia Giulia. BP Gryf ma w ofercie od marca do listopada, łodzie od 4-6-8 osób, rejsy 7 dni dla każdego. Tylko w ten sposób możesz zobaczyć, zwiedzić coś wyjątkowego, łącznie z Wenecją. Bezpiecznie, komfortowo, sam z naturą, możesz odizolować się od cywilizacji i covid-19 (jeżeli jeszcze będzie?) sam decydujesz. Zapraszamy BP Gryf.

Co trzeba zrobić aby zrealizować swoje marzenie?

Wystarczy przyjechać do portu rzecznego na północ od Wenecji lub  przylecieć na lotnisko, oferujemy transfer. Do dyspozycji dwa porty startowe: Casale Sul Sile 17 km od lotniska lub Precenicco bliżej Bibione 80 km od lotniska. Urlop na łodzi jest uważany za jedno z najbezpieczniejszych wakacyjnych doświadczeń z całej panoramy światowej oferty turystycznej. Zapewnia życie w naturalnym pięknie otwartej przestrzeni, cieszenie się rzecznymi urokami i morską bryzą i unikanie masowej turystyki. Do Ciebie należy wybór, jak długo chcesz żyć w kontakcie z innymi osobami lub z najbliższymi krewnymi. Z pewnością dystans społeczny nie jest punktem dyskusji. Protokół linii prowadzących Covid-19 jest aktywny i dostarcza wszystkich informacji niezbędnych do zachowania prawidłowego zachowania na pokładzie i podczas wakacji. Jest to wynik najlepszej syntezy włoskiego rządu i dyrektyw regionalnych, w uzupełnieniu do wytycznych przewidzianych dla rekreacyjnych jachtów dostarczonych przez włoskie Ministerstwo Zdrowia.

Czy są jakieś szczególne obawy dotyczące COVID? Łodzie są dezynfekowane przy każdym przejściu klienta. Wakacje na łodzi to gwarancja bezpiecznej odległości. Otwarte przestrzenie i życie na świeżym powietrzu, oddychanie morskim powietrzem, czynią te wakacje wyjątkowo bezpiecznymi.

Każda proponowana trasa jest bardzo zróżnicowana; od bujnej zielonej rzeki po otwartą lagunę, od monumentalnych miast po pół-nieznane wyspy, od bezpłatnych lub wyposażonych plaż po winnice. Zrozumiesz, że po opuszczeniu cumowania gwarantowana jest zabawa na wszystkich trasach.

Czy mogę prowadzić łódź bez doświadczenia?
Czy będę mógł prowadzić jacht bez licencji?

Chociaż wszelkie wcześniejsze doświadczenia, nawet na małych łodziach, mogą być przydatne, chcemy, abyś wiedział, że każdy może prowadzić łódź i cieszyć się wakacjami na łodzi. Większość klientów nie posiada licencji żeglarskiej, która NIE jest obowiązkowa do kierowania łodziami. Prędkość łodzi wynosi około 10 km / h, a możliwość popełnienia błędów jest bardzo ograniczona. Nie pędzisz na łodzi mieszkalnej, zarówno po to, aby przestrzegać ograniczeń prawnych, jak i po to, abyś mógł cieszyć się towarzystwem i oglądać panoramy podczas żeglowania. Każda załoga jest zobowiązana do odbycia szkolenia przed wypłynięciem, niezależnie od wcześniejszego doświadczenia. Personel firmy to wielojęzyczni i wyszkoleni specjaliści, którzy zweryfikują umiejętności załogi oraz przywództwo kapitana. Praktyki w zakresie prowadzenia pojazdu, cumowania, startu i manewrowania odbywają się tak długo, jak to konieczne, do momentu uznania tych umiejętności za wystarczające. Każda załoga otrzymuje dedykowaną, spersonalizowaną odprawę szkoleniową, na której ustalany jest plan podróży zgodny ze specyfikacjami klientów, łączący to co klienci chcą robić, z tym do czego są zdolni.

Żegluga rzeczna nie przedstawia typowych trudności w nawigacji jak na morzu. Woda jest spokojna i nie ma fal. Jazda jest dość prosta. Łodzie zostały zaprojektowane i zbudowane zgodnie z bardzo wysokimi standardami bezpieczeństwa i są niezwykle solidne i niezawodne. Łodzie „wybaczają” drobne wahania i błędy podczas jazdy – pływania. Łodzie są UBEZPIECZONE od szkód wyrządzonych osobom trzecim. Firma oferuje różne pakiety ubezpieczeń, które chronią zarówno klientów podczas nawigacji, jak i same łodzie. Firma wybrała odpowiednie miejsca do cumowania.

Łodzią „nie wszędzie można płynąć”. Nawigacja jest dozwolona tylko w ramach tras sprawdzonych przez firmę i które jej zdaniem spełniają warunki bezpieczeństwa jazdy bez specjalnego prawa jazdy. Zespół pomocy jest stale dostępny w celu uzyskania informacji, porad, sugestii i pomocy technicznej, nawet w razie potrzeby na miejscu. Naprawdę można polegać na ich sugestiach: są one wynikiem doświadczeń zdobytych podczas dziesiątek tysięcy rejsów.

Oferujemy usługę skippera dla tych, którzy chcą cieszyć się żeglowaniem, ale nie chcą prowadzić łodzi.

 

Prosta trasa we Włoszech dla niedoświadczonych

Jeśli myślisz o wynajęciu łodzi mieszkalnej po raz pierwszy, oto nowa trasa przeznaczoną dla tych, którzy mają niewielkie doświadczenie i mogą czuć się onieśmieleni obszarami o większym natężeniu ruchu, takimi jak Wenecja: sekwencja etapów, które są łatwe do podróżowania, ale bez uszczerbku dla jakości plan podróży, który poprowadzi Cię do odkrycia najpiękniejszych i najbardziej sugestywnych zakątków Wenecji Euganejskiej i Friuli.

Jachtem po rzekach we Włoszech

Wenecja i mniejsze wyspy

Rejs statkiem mieszkalnym w Wenecji to wyjątkowe przeżycie. Sam decydujesz o czasie rejsu: jeśli wolisz, możesz odwiedzić każdy szczegół wyspy lub wręcz przeciwnie, jeśli uważasz, że jest zbyt gorąco lub zbyt tłoczno na dzień w centrum miasta, możesz wyruszyć na swoją łódź, aby odkryć piękne wysepki które go otaczają.

Jachty we Włoszech na wakacje
Jachtem we Włoszech, rzeki i morze i Wenecja.

Przerwa wiosenna 2022 nowe emocje na jachcie we Włoszech, witaj Kapitanie!

Wiosna jest już blisko, łagodny klimat i budzi się przyroda, tworząc idealną scenerię do rejsu po Lagunie Weneckiej. Niepowtarzalna okazja, aby połączyć sport z wypoczynkiem, jeżdżąc na rowerze i spacerować po miastach sztuki oraz przeżyć niezapomniane wakacje na łodzi. Czekamy na Ciebie na pokładach od 1 kwietnia 2022, gotowy? na nowe przygody. Skorzystaj z wiosennej oferty i zarezerwuj swoją łódź mieszkalną! Dobre wydarzenia – eventy na początek sezonu:
Biennale Sztuki
Festa della Sensa
Regata Storica

Rejsy na jachcie po Lagunie weneckiej
Atrakcyjne Rejs po rzekach, połączonych akwenach we Włoszech łodziami motorowymi!

Wille weneckie i Padwa

Wspaniałe wille weneckie, które wznoszą się wzdłuż wijącej się rzeki Brenta, będą towarzyszyć Ci w kulturalnym rejsie dla całej rodziny. Urocze wioski, które napotkasz, oferują cenne widoki i doskonałe restauracje. Nawigacja kończy się w bogatym w sztukę mieście Padwie: odwiedź jego kościoły, place i pałace Przewodnik w ręku i na rowerach.

Jachtem we Włoszech, wakacje
Jachtem we Włoszech, rzeki i morze.

Skarby Friuli Venezia Giulia

Wyrusz na odkrywanie Friuli Venezia Giulia na pokładzie swojej łodzi bez licencji. To wyjątkowa trasa, która pozwoli Ci przemierzyć zabytkowe centra o wielkim pięknie i ciekawości oraz cenne oazy przyrodnicze. Zalew Marano i Grado zapewni Ci niezapomniane chwile: typowe casoni, spektakularne zachody słońca, biesiadowanie na rybach w restauracjach dostępnych tylko łodzią.

Udane wakacje na jachcie
Jachtem we Włoszech, rzeki i morze.

 

Złote plaże: Jesolo, Lignano, Caorle

Golden Beaches to idealna trasa, jeśli chcesz się zrelaksować i dobrze się bawić. Dla tych z rodziną możesz codziennie zabrać swoje dzieci na pływanie na różnych plażach lub, jeśli wolisz, w jednym z wielu parków rozrywki w okolicy. Jeśli jesteś w gronie przyjaciół, możesz odpocząć na łodzi w ciągu dnia, a wieczory spędzić na najbardziej tętniących życiem promenadach północnych Włoch.

Gdzie startujemy i kończymy nasz rejs, różne trasy.

 

 

 

Artykuł w opracowaniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.