Noworoczny wyjazd za granicę – przywitaj Nowy Rok w wyjątkowym stylu!

Smutek ogarnia wszystkich wypoczywających, ponieważ sezon urlopowy powoli się kończy i najwyższa pora powrócić do codziennych obowiązków. Wakacje minęły szybko, ale w równie szybkim tempie przejdzie do historii pozostała część roku. Z tego powodu już teraz warto zaplanować wyjazd na Sylwestra. W tym roku, tak dla odmiany, zamień nudnawą prywatkę lub snobistyczną balową salę na pełen wrażeń zagraniczny wyjazd. Sylwester tylko we dwoje? A może wraz ze sprawdzoną grupą przyjaciół? Wybór należy do Ciebie. My tylko podpowiemy, gdzie spędzić Sylwestra za granicą, by w oryginalny sposób przywitać Nowy Rok i w dobrych nastrojach powrócić do swoich domów.

Sylwester w egzotycznych krajach

Wielu z nas nie wyobraża sobie Sylwestra bez hucznej imprezy do białego rana, fajerwerków i hektolitrów szampana. Niektórzy jednak pragną od tego wszystkiego uciec i decydują się na zupełnie inne rozwiązanie. Sylwester w odległym kraju, gdzie zamiast siarczystego mrozu mamy na wyciągnięcie ręki przyjemne promienie słoneczne, staje się coraz popularniejszym sposobem na przywitanie Nowego Roku. Pełen relaks, bez zbędnego pośpiechu, gonitwy za odlotową kreacją, kolejek u fryzjera i całego stresu związanego z przygotowaniami do tej jedynej w roku nocy kusi niejedną osobę. Wyższe temperatury odczujemy np. na Wyspach Kanaryjskich, Cyprze czy w Tunezji. W okresie świąteczno-noworocznym nie jest tam tak tłoczno jak w sezonie letnim, co również należy uznać za spory atut. 

Wyjazd na Sylwestra w góry

Ciekawym pomysłem na spędzenie Sylwestra jest także wyjazd w góry. Przywitanie Nowego Roku w doborowym towarzystwie i w otoczeniu pięknych majestatycznych szczytów górskich to nadzwyczajne doznanie. Zanim jednak wybije północ, warto skorzystać z uroków gór i zamiast leniuchowania na kanapie spróbować swoich sił na stoku. Decydując się taki wyjazd trzeba wziąć pod uwagę, czy dany kurort oferuje coś więcej niż tylko narciarskie trasy. Do pełnego relaksu potrzeba także krytych kąpielisk, wód termalnych czy odnowy biologicznej. Pełna regeneracja organizmu przed klimatyczną biesiadą w przytulnej górskiej chacie, jak również i po niej, pozwoli wrócić z wyjazdu z naładowanymi akumulatorami oraz rozpocząć nowy rok w dobrym nastroju. 

Sylwester w Karyntii – sprawdź szczegóły

Nowy Rok w europejskim stylu

Dla osób, które pragną spędzić Sylwestra w tradycyjny sposób, ale jednak nieco inaczej niż zwykle, proponujemy wyjazd do jednej z europejskich stolic. To niepowtarzalna okazja, by połączyć zwiedzanie, atrakcyjnych turystycznie metropolii, z szampańską zabawą. Paryż? Wiedeń? A może nieodległa Praga, do której na przełomie roku wyjeżdżają prawdziwe tłumy turystów? Roztańczona impreza w międzynarodowym gronie rozgrzeje zmarznięte ciała, a nadzwyczajne jadło zamieni podniebienia w raj na ziemi. Jak zaplanować wyjazd do Pragi, by w sylwestrową noc martwić się jedynie o to, czy wystrzałowa kreacja zrobi na innych wrażenie? Biuro podróży Gryf zrobi to za Ciebie. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja tego, że w Nowy Rok wskoczysz z uśmiechem na twarzy.

Nowy Rok w Pradze – sprawdź szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.