Wyjazd z biletem na Puchar Świata w skokach narciarskich w Zakopanem.

Skoki narciarskie Zakopane, Polaków śmiało można nazwać bardzo różnorodnym narodem, ale w kilku kwestiach wszyscy mówimy jednym głosem. Płaszczyzną pomagającą utrzymywać narodową tożsamość jest sport. Nawet osoby, które na co dzień nie śledzą poczynań sportowców, latem trzymają kciuki za reprezentację w meczach piłkarskich, a zimą kibicują polskim skoczkom narciarskim. Doskonałe wyniki niegdyś Adama Małysza, a obecnie Dawida Kubackiego, Kamila Stocha czy Piotra Żyły sprawiają, że obserwujemy rywalizację medalową z zapartym tchem. Skoki narciarskie z powodzeniem nazwiemy polskim zimowym sportem narodowym.

Puchar Świata w skokach narciarskich 2020

Już po raz 41. najlepsi skoczkowie z całego świata staną w szranki, aby rywalizować o Kryształową Kulę. W tym roku zmagania sportowców rozpoczną się zawodami w Wiśle 23 listopada 2019 roku, a o ostatnie punkty zawodnicy powalczą 15 marca 2020 roku w Vikersund (Norwegia). Zaplanowano 30 konkursów indywidualnych oraz 6 konkursów drużynowych. Skoczkowie będą mieli okazję wykazać się na najbardziej znanych skoczniach narciarskich Polski, Austrii, Niemiec, Finlandii, Szwajcarii czy Norwegii.

W reprezentacji Polski znalazły się takie słynne nazwiska, jak: Hula, Kot, Kubacki, Stoch czy Żyła. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki i powtórzenie sukcesu sprzed roku, kiedy rodakom udało się wywalczyć pierwsze miejsce w Pucharze Narodów.

Puchar Świata – skoki narciarskie 2020 Zakopane

Fani sportów zimowych nie mogą przegapić tak wielkiego wydarzenia, jakim jest Puchar Świata, organizowany przez Międzynarodową Federację Narciarską. Szczególnie interesujący wydaje się wyjazd na zawody w skokach narciarskich, rozgrywane w Zakopanem.

Bilety na imprezę, jaką jest Puchar Świata skoki narciarskie 2020 Zakopane, sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Zawody odbywają się 25 i 26 stycznia 2020, ale z uwagi na ogromne zainteresowanie, bilety zostały wyprzedane. Dlatego proponujemy wyjazd w pakiecie z biletami na skoki w Zakopanem.

Organizacja wyjazdu na skoki narciarskie? BP Gryf załatwi to za Ciebie!

W prosty sposób można uniknąć stresu związanego z zakupem biletów, których już nie ma i organizacją całego wyjazdu. Oglądanie widowiska to jedno, ale trzeba również zorganizować transport, zakwaterowanie i wypełnić czas wolny. Jeśli nie mamy czasu na planowanie podróży, warto oddać to zadanie w ręce profesjonalistów z Biura Podróży Gryf. Gdy mowa o organizowaniu wyjazdów, skoki narciarskie oraz inne sportowe eskapady wybijają się w ofercie w szczególny sposób. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby klienci mogli oddać się w całości sportowym emocjom, nie zawracając głowy sprawami organizacyjnymi. Biuro podróży Gryf działa na rynku turystycznym od ponad 20 lat i w tym czasie posiadło bezcenne doświadczenia w planowaniu wyjazdów dla kibiców.

W cenie wycieczki oferujemy wyjazd na zawody w skokach narciarskich, na który składa się: przejazd autobusem w obie strony z Katowic lub Krakowa, 2 noclegi z wyżywieniem w hotelu 3* , urządzonym z nutką góralskiego stylu. Hotel blisko centrum miasta i skoczni. Bilety wstępu na sobotnie i niedzielne zmagania skoczków na Wielkiej Krokwii. Wejściówki gwarantują możliwość komfortowego oglądania zawodów z sektora D.

Skoki narciarskie 2020 Zakopane – sprawdź ofertę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.