Wyjazdy na EURO 2021, ME w piłce nożnej, zagra Polska!

EURO czyli Mistrzostwa Europy w piłce nożnej miały odbyć się 2020, ale zostały przeniesione na rok 2021. Turniej odbędzie się w 12 miastach, gospodarzach m.in. w Dublinie, Bilbao i finałowe mecze w Londynie. Będzie to nie tylko czas wielkich emocji dla FANÓW, ale i czas małych podróży. Wszyscy kibicujemy POLSCE!  Polecamy i mamy wyjazdy na EURO 2021 na każdy mecz Polska drużyna,  faza grupowa, oraz dalej gramy! Takie wydarzenia sportowe i kulturalne mają swój niepowtarzalny klimat i świetną oprawę (to też było w Polsce 2012 r.), emocji nie zabraknie. Szczególnie po komplikacjach roku 2020, wszyscy odczuwamy głód piłki nożnej i sportowych emocji! Więcej informacji o EURO 2021 zobacz na stronie .

 

Za Polską Reprezentacją w piłce nożnej jedziemy do Dublina.

W Dublinie Polska Reprezentacja piłki nożnej rozegra dwa najważniejsze mecze fazy grupowej, od których zależeć będą jej losy w kolejnym etapie turnieju. Nasza propozycja obejmuje trzy dniowy wyjazd z przelotami, zakwaterowaniem, transferami, możliwe bilety na mecze. Pierwszy mecz EURO 2020 odbędzie się w Dublinie Polska v Słowacja 14-06-2021, trzeci mecz grupowy też w Dublinie Polska v Szwecja 23-06-2021. W obu przypadkach przelot do Dublina. Po przylocie transfer do  hotelu  3* lub 4*. Mecze na stadionie Aviva, wcześniej proponujemy wizytę w strefie kibica w parku Merrion Square Park. Wyjazd na mecz Polskiej reprezentacji to również doskonała możliwość do krótkiego zwiedzenia Dublina, w czerwcu to doskonały termin. Szczególnie polecamy odwiedzić dzielnicę Temple Bar “świątynia barów” w Dublinie, która jest obowiązkowym i atrakcyjnym miejscem dla turystów w stolicy Irlandii. Dalej krótki spacer do wydzielonej strefy kibica, trzeba odwiedzić! następnie stadion, całość ok. 2 km.

Zaprasza BP Gryf.

do Dublina wyjazd na mecz 14.06.2021 Polska v Słowacja – sprawdź ofertę
do Bilbao wyjazd na mecz 19.06.2021 Hiszpania v Polska – sprawdź ofertę
do Dublina wyjazd na mecz 23.06.2021, Szwecja v Polska – sprawdź ofertę

Za Polską Reprezentacją w piłce nożnej jedziemy do Bilbao.

Bilbao to największe miasto w Kraju Basków oraz bardzo ważny port gospodarczy w regionie. To tam nasza Reprezentacja Narodowa rozegra mecz z jednym z faworytów turnieju – Hiszpanią w dniu  19-06-2021 Hiszpania v Polska to HIT. Przed wyprawą do Bilbao należy zwrócić uwagę na kłopotliwe połączenia lotnicze z tym miastem i obowiązkowy lot z przesiadką. Ponadto, ceny hoteli są tam wyjątkowo wysokie – taki event EURO jak zawsze (podobnie było we Francji i Polsce). BP Gryf proponuje wyjazdy, opcje w kilku wariantach, które obejmują przeloty, hotele i transfery. Zalecamy szybkie decyzje! hotele, bardzo ograniczona dostępność i wysokie ceny. Hiszpanie mieli nad nami przewagę; znali miejsce, termin, nie znali przeciwnika, ale wykupili prawie wszystko! Polska Reprezentacja to nadrobi, zapowiada się wyjątkowe widowisko piłkarskie!  Bilbao to również możliwość zwiedzania urokliwego miasta z licznymi atrakcjami, na czele z Muzeum Guggenheima. Wyjazd do Bilbao na mecz reprezentacji Polski to nie tylko możliwość wzięcia udziału w niesamowitym widowisku sportowym, lecz również uroczy weekend w pięknym mieście.

Wyjazd ma mecz Hiszpania v Polska do Bilbao

do Bilbao na mecz 19.06.2021, Hiszpania v Polska – sprawdź ofertę

Za Polską Reprezentacją w piłce nożnej jedziemy do Londynu?

Wyjazd do Londynu na wielki finał Mistrzostw Europy 2021 w piłce nożnej to niesamowite przeżycie, nawet wówczas, gdy zabraknie tam naszej reprezentacji. Niemniej, życzymy sobie tego, abyśmy to właśnie tam razem celebrowali sportowe święto. Finał odbędzie się na kultowym stadionie Wembley. Miejsce to jest doskonale skomunikowane za sprawą metra niemal z każdego miejsca w Londynie. Proponujemy wyjazd na FINAŁ EURO 2020 do Londynu. Pakiet nie tylko przelot i zakwaterowanie w hotelu, lecz również bilet na mecz drugiej kategorii. Dwa noclegi w Londynie dają możliwość nie tylko udania się na wielki piłkarski finał EURO, lecz również pozwalają na zwiedzenie kilku wspaniałych zabytków stolicy Anglii.

do Londynu na Finał EURO 2021 – sprawdź ofertę

Dublin miasto EURO 2020: zalecamy zwiedzać pieszo, unikamy korków. Miasto dawno temu założyli Wikingowie, pozostałości można znaleźć w wielu miejscach miasta. Duży wpływ na rozwój miasta mieli Anglo-Normanie, w tym znaczący Anglicy, pozostawali tu mnóstwo eleganckich budowli, eleganckie georgiańskie place i ulice.

Wyjazd na mecz Hiszpania v Polska do Bilbao

Celtycki Tygrys pozostawił po sobie nowoczesne budynki rozbudowywane od lat Docklandów i The Spire – czyli błyszczącą, metalową szpilę w samym środku głównej ulicy Dublin – O’Connell Street. Każdy zwiedzający Dublin musi znaleźć się na O’Connell Street, jedna z głównych ulic miasta. Jej nazwa została nadana na cześć Daniela O’Connella, lidera irlandzkich nacjonalistów na początku XIX wieku, walczącego o autonomię Irlandii oraz o równouprawnienie katolików w kwestii praw wyborczych, które przeforsował w 1829 roku. Jego pomnik stoi na południowym końcu ulicy, naprzeciw mostu O’Connell Bridge. Na turystów czeka również wiele innych pomników i zabytkowych budynków na tej, jednej z najszerszych ulic Europy. Godny uwagi jest przede wszystkim budynek głównej poczty, służący jako siedziba przywódców powstania z 1916 roku. Monumentem, którego nie da się przeoczyć jest „szpila” (The Spire of Dublin), będąca najwyższą rzeźbą na świecie (120 metrów), wzniesiona w 2003 roku dla uczczenia nowego tysiąclecia. Bardziej współczesna atrakcja do odkrycia dla turystów to Temple Bar (świątynia barów) tego też nie da się pominąć w Dublinie.

Bilbao miasto EURO 2020 to kosmopolityczne i przyjazne miasto dla wszystkich, liczy na ponad 700 lat historii. Dzisiaj długoletnia tradycja związana z innowacjami dla biznesu i rozwojem dała miastu międzynarodowy prestiż i zaufanie. Miasto, które zawsze przekracza i zaskakuje nasze oczekiwania. Dla Polaków nie zawsze jest po drodze? dlatego warto przyjechać pierwszy raz i zobaczyć nowoczesne z dużym potencjałem miasto. Nie można zaprzeczyć, że Bilbao przeżyło spektakularną transformację z tego, co było przed latami 90-tymi, w to, co jest dzisiaj. Miasto stało się punktem odniesienia dla turystyki biznesowej, zachęt, kongresów i wydarzeń sportowych i kulturalnych.

Wyjazd na mecz Hiszpania v Polska do Bilbao

Miasto widnieje na czele technologii. Wyjazd na EURO 2020 dla biznesu do doskonała okazja zobaczenia możliwości, prowadzenia interesów. Kraj Basków obejmuje sieć nauki, technologii i innowacji, posiada 3 uniwersytety, 4 parki technologiczne i 25 ośrodków badawczych. Bilbao należy również do sieci Innpulse Network, grupy inteligentnych miast uważanych za liderów w tworzeniu przewag konkurencyjnych, które dysponują zasobami ludzkimi, aby stale rozwijać całą infrastrukturę w przyszłości.

Prawda jest taka, że jedną z najbardziej reprezentatywnych osobliwości jest zdolność Kraju Basków do oferowania nam niesamowitych krajobrazów pełnych natury w najbardziej wyrazistej formie. Wiszący Most Bizkai, ogłoszony przez UNESCO Światowym Dziedzictwem UNESCO. Transformacja Bilbao zbiegła się wraz z otwarciem Muzeum Guggenheima w 1997 r. Europejskie Miasto 2018 roku, architektura w Bilbao zadowoli każdego, stare miasto z licznymi barami odwiedza tysiące turystów i delektuje się świetnymi daniami!

Komunikacja, coraz więcej połączeń. Lotnisko znajduje się dosłownie zaledwie 10 km od centrum miasta i jest również najważniejszym lotniskiem na północy Hiszpanii. Loty bezpośrednie łączą się z wieloma stolicami europejskimi. Podziemny system komunikacyjny, zbudowany przez słynnego architekta Normana Fostera, spełnia wymagania komunikacyjne w śródmieściu. A tramwaje uzupełniają gamę nowoczesnych sieci transportowych, które są wydajne i zrównoważone.

Bilbao to natura w całej okazałości, otoczone niezmierzonym naturalnym pięknem. Z jednej strony morze i Zatoka Baskijska, a z drugiej cudowne naturalne krajobrazy. Wspaniałe plaże i rezerwaty przyrody, które nadają temu miejscu niezrównaną osobowość.

Znana na całym świecie kuchnia. Gastronomia Bilbao jest znana na całym świecie. Rzeczywiście, gotowanie w Kraju Basków jest jedną z głównych atrakcji turystycznych i jednym z głównych odniesień jako cel podróży. Każdy, kto odwiedza miasto, wie, że będzie jeść jak nigdzie indziej. Od małych lokalnych producentów po bary pełne pintxos, nie wspominając o słynnych i licznych restauracjach wyróżnionych gwiazdką Michelin. W Bilbao zawsze znajdziemy świeże, najwyższej jakości produkty obsługiwane przez kucharzy, którzy wiedzą, jak nadać każdej potrawie odrobinę wyróżnienia, które zasługują w takim gastronomicznym miejscu.

Magia Futbolu! piłka nożna na całym świecie generuje największą widownię. Z czegoś to wynika! każdy potrzebuje emocji, adrenaliny. Widowiska kulturalne takie jak koncert, teatr na różnych światowych arenach też sportowych, dostarczają nam wiele emocji i wrażeń i mają w sobie tą samą ludzką potrzebę! Co różni uczestnika widowiska? raz jest zwanym widzem innym razem fanem. BP Gryf posiada w swojej ofercie wyjazdy na TOP wydarzenia sportowe oraz na widowiska, koncerty sceniczne, teatralne i inne sceny plenerowe.

4 komentarze do “Wyjazdy na EURO 2021, ME w piłce nożnej, zagra Polska!

  1. Byłem z BP Gryf już kilka razy na meczach klubowych i MŚ w Moskwie, ostatnich ME we Francji, wybieram się z nimi ponownie, mogę polecić.

  2. mieliśmy wylecieć z BP GRYF w tym roku na mistrzostwa do Bilbao, nie udało się , ale nie poddajemy się i czekamy na czerwiec 2021.. kibicujemy naszym i nic się nie zmieni

    1. Ten COVID-19 zrobił nam wszystkim, masę problemów. Nikt tego nie mógł przewidzieć, można tylko powiedzieć no cóż … i walczymy dalej!

  3. długo zastanawiałem się co zrobić, rezygnować czy przenosić wszystko na 2021, to dopiero za rok…ale jedziemy, czas szybko zleci i w koncu zagościmy na Euro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.