Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2021 – zaplanuj wyjazd wcześniej!

Igrzyska Olimpijskie to prawdziwa gratka dla wszystkich turystów i fanów sportu. Olbrzymią radość przynosi przeżywanie emocji na żywo, bycie na miejscu, obcowanie z atmosferą i mistrzami w każdej dyscyplinie. Igrzyska Olimpijskie to nie tylko konkurencje sportowe, to też imprezy kulturalne, artystyczne, widowiska. Wyjazd na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 trzeba zaplanować z bardzo dużym wyprzedzeniem. Sprzedaż wyjazdów trwa już od września 2019 roku. Wejścia i bilety na niektóre zawody, dyscypliny są już w 2019 roku niedostępne. Japończycy rejestrują rekordowe zainteresowanie i zamówienia z całego świata na bilety oraz hotele. Zakupy biletów indywidualnych dla obywateli świata mają być uruchomione na początku 2020 roku w styczniu bądź lutym, nikt tego jeszcze nie wie! Część biletów w pakietach z zakwaterowaniem, w tym na mecze w siatkówce! zostały szybko sprzedane.

wycieczki do Tokio na Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021 – jak to się zaczęło?

Historia igrzysk olimpijskich sięga starożytności, a pierwsze zawody czasów nowożytnych odbyły się w 1896 roku na terenie Królestwa Grecji. Od tamtej pory, raz na 4 lata (z nielicznymi przerwami), mogliśmy obserwować zmagania medalowe najlepszych zawodników z poszczególnych krajów. Wspólnie przeżywaliśmy sportowe emocje i zdzieraliśmy gardła w gorącym dopingu na trybunach lub przed telewizorem.

Letnie Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 rozpoczną się ceremonią inauguracyjną 24 lipca 2020 roku, a zakończenie przewidziano na 9 sierpnia 2020. W trakcie ponad 2 tygodni trwania imprezy zobaczymy walkę o medale w 37 dyscyplinach. Po raz pierwszy do grona dyscyplin olimpijskich dołączyły: koszykówka uliczna, surfing, karate, skateboarding oraz wspinaczka sportowa. Dlatego Igrzyska Olimpijskie przyciągają tak wielką rzeszę turystów z całego świata, każdy znajdzie coś dla siebie! Wyjazd do Tokio na IO 2020 nie będzie tani, samo miasto zaliczane jest do jednego z najdroższych turystycznie na świecie. Przy takich eventach ceny też znacznie wzrastają za hotele. Za to wyżywienie w trakcie pobytu nie musi być kosztowne, Tokio posiada wiele rozwiązań i propozycji.

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021 – TOP rywalizacje, miały być rok wcześniej.

Najwięcej uwagi w Polsce przyciągają zawody, w których Nasi sportowcy reprezentują wysoki poziom sportowy i szanse na zdobycie medali. Naturalnie jest w tym siatkówka męska, lekka atletyka, wioślarstwo, częste niespodzianki. Według ekspertów i prognoz przywieziemy 19 medali olimpijskich (w Brazylii było 11 medali).

Polska Reprezentacja w siatkówce męskiej będzie na IO Tokio 2021 i zawalczy o medal. Eksperci międzynarodowi mówią, że o złoto! Znamy już siedem drużyn, które wystąpią na IO Tokio 2021 r. Są to: Polska, Argentyna, Brazylia, Rosja, USA, Włochy, Japonia + 5 drużyn też z TOP-u poznamy w styczniu 2020 roku. Mamy jeszcze pakiety z biletem gwarantowanym “Follow my Team” oraz gwarantowane niezależnie czy zagramy.
Bilety na siatkówkę bardzo szybko będą wyprzedane, wystarczy zobaczyć kto będzie grał i z jakich krajów przyjadą sympatycy! Nawet w fazie grupowej jedno wejście fanów będzie dla 4 drużyn narodowych i lokalnych kibiców z Japonii, dlatego nie można czekać.

Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021 – trzeba się spieszyć!

„Odkryj jutro” – tak brzmi hasło IO Tokio 2021. Radzimy jednak, aby nie odkładać ważnych decyzji na później. Igrzyska Olimpijskie to święto sportu dla turystów i fanów z całego świata. Każdy miłośnik sportu nie tylko marzy, aby chociaż raz w życiu być na Igrzyskach Olimpijskich, zobaczyć rywalizację mistrzów w tak wielu konkurencjach w jednym miejscu na żywo. Należy podkreślić, że zawsze na Igrzyskach Olimpijskich odbywają się dziesiątki, jeżeli nie setki innych imprez kulturalnych i artystycznych.

Samodzielne planowanie podróży może być trudne i czasochłonne, więc warto zostawić to profesjonalistom. Biuro Podróży Gryf istnieje na rynku już 25 lat. W tym czasie zajmowało się planowaniem setek wycieczek na różne sportowe wydarzenia w tym Igrzyska Olimpijskie i nabyło w tej dziedzinie mnóstwo doświadczenia. Taki staż gwarantuje dopięcie wszystkich punktów wyjazdu na ostatni guzik.
Na tego typu eventy turystyczni organizatorzy w wielu krajach na świecie przyjmują rezerwacje, zaliczki w ciemno na 2 lata z wyprzedzeniem, np.; USA, Brazylia, Argentyna, Australia, WB i więcej. Daje im to przewagę nad innymi, mogą planować, kupować wiele powiązanych usług turystycznych oraz biletów dużo wcześniej.
Wyjazdy na takie światowe TOP eventy, muszą być planowane z bardzo dużym wyprzedzeniem, nie można czekać! Później może być tylko drożej!

Wyjazd na IO Tokio 2021 – zobacz szczegóły

Odkryj Tokio podczas wyjazdu na Igrzyska Olimpijskie

Wyjazd na IO nie musi wiązać się tylko ze arenami olimpijskimi. Tokio to jedna z największych i najciekawszych światowych metropolii. Tak inna od naszych europejskich stolic; kolorowa, industrialna, czasem dziwaczna – to miejsce zachwyci każdego. Zadowoli i zachwyci swoim rozmachem, architekturą, kulturą, rozrywką każdego turystę.
W przerwach między zawodami warto odwiedzić najbardziej znane miejsca na turystycznej mapie Tokio. BP Gryf będzie proponowało swoim klientom dodatkowe atrakcje, zwiedzanie kosmopolitycznego miasta, którym jest Tokio i bliższych, dalszych licznych miejsc godnych odwiedzenia. Japonia posiada doskonałą kolej i najszybsze połączenia pociągami. Przykładowo, do Shinkansen dojedziemy z prędkością 285 km/h, a średnio połączenie ma tylko kilkadziesiąt sekund opóźnienia,

Dzielnica Akihabara to raj dla miłośników elektroniki i gier komputerowych. Fani gadżetów znajdą tu wiele sklepów specjalistycznych. Ogromne wrażenie na odwiedzających zrobi Tokio Skytree – jeden z najwyższych budynków na świecie. Nieopodal japońskiej stolicy znajduje się stary wulkan, Fudżi, będący jednocześnie najwyższym szczytem kraju. Widok na górę, w pełnym majestacie, zapiera dech w piersiach.

Więcej turystycznych dobrych informacji – zobacz szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.