Jak zorganizować wyjazd na EURO 2021 piłka nożna

wyjazdy na mecze piłki nożnej

W 2021 roku będzie mieć miejsce święto każdego fana futbolu – Mistrzostwa Europy w piłce nożnej zwane EURO 2021 (po zmianach). Odbędą się one na terenie kilkunastu różnych krajów-gospodarzy. Będzie to ogromne przedsięwzięcie logistyczne, zarówno dla piłkarzy, jak i kibiców, którzy podążać będą w ślad za swoimi ulubionymi drużynami. Jak w takim razie przygotować się do tego typu imprezy, aby móc zagrzewać do boju reprezentację Polski bezpośrednio na stadionie? Oto nasza propozycja na organizację wyjazdu na Mistrzostwa Europy.

Wyjazd na EURO 2021 w piłce nożnej – trudności logistyczne

Aby móc oglądać mecz na żywo i kibicować naszym dzielnym chłopakom podczas nadchodzących Mistrzostw Europy w piłce nożnej, musimy wziąć pod uwagę, że mecze polskiej reprezentacji nie odbędą się na terenie jednego państwa. Jeżeli chcemy na bieżąco śledzić zmagania reprezentacji Polski, powinniśmy rozpatrzyć możliwość wielokrotnych wyjazdów, często bardzo dalekich i kosztownych. Planując budżet na wyjazdy na mecze, należy wziąć pod uwagę koszty związane z przejazdem czy przelotem, pobytem w danym kraju, a także nabyciem biletów na widowisko. W wielu przypadkach będziemy wręcz zmuszeni do zmiany środka podroży, gdyż wyprawa do niektórych krajów opłacalna jest jedynie za pomocą linii lotniczych.

Jak dojechać na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2021?

Prawdopodobnie najdogodniejszym rozwiązaniem będzie wybranie odpowiedniego biura podróży, które weźmie na swoje barki organizację wyjazdu do danego kraju. Oferta powinna uwzględniać zarówno przejazd bądź przelot, ubezpieczenie dla podróżujących, zakwaterowanie w miejscu wydarzenia oraz ewentualne zwiedzanie danego miasta. Emocje piłkarskie rozpalają się dopiero wieczorami, cały dzień można natomiast poświęcić na poznanie miejscowych atrakcji turystycznych. To ku temu świetna okazja – wszak niecodziennie bywa się w najznamienitszych miastach Europy. W przypadku wycieczek na wydarzenia sportowe, kupno biletu na mecz jest zwykle opcjonalne – biuro podróży ułatwia dostęp, doradza.

Kup samodzielnie bilet na EURO 2020, nie zrażaj się będą się pojawiały, nie wszystko od razu jest wystawiane – bilety z UEFA szczegóły

Wycieczka do miast, gospodarzy EURO 2021 w piłce nożnej

Już wiemy gdzie zagramy w Dublinie, Bilbao i ponownie w Dublinie. Jeżeli polskiej reprezentacji nie uda się dotrwać do finału, a my mimo to nadal będziemy mieć środki oraz siłę na śledzenie sportowych zmagań, powinniśmy zarezerwować kilka dni urlopu w okolicy od 7 do 12 lipca 2020 roku. Wtedy też w Londynie odbędą się półfinały oraz finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Niezależnie od wybranego przez nas miejsca sportowych zmagań, powinniśmy uwzględnić przy każdym wyjeździe czas przeznaczony na turystykę. Może okazać się, że to pierwsza i ostatnia możliwość zwiedzenia słynnego miasta europejskiego.

Wyjazdy na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2021 – sprawdź szczegóły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *