Wyjazdy na wyścigi Formula 1 dla fanów Kubicy

Na ten moment czekali wszyscy polscy fani wyścigów Formula 1. Po niespełna dekadzie na torze ponownie pojawi się Robert Kubica. Mało kto wierzył w jego powrót do sportu, ale jak widać Robert to facet ze stali, który łatwo się nie poddaje. Pierwszy wyścig z udziałem Polaka po przerwie spowodowanej kontuzją odbędzie się 17 marca w odległej Australii. Podróż na Antypody dla zwykłego zjadacza chleba pozostanie raczej w sferze marzeń, ale mamy też i dobrą wiadomość. Aż 9 z 21 wyścigów odbędzie na kontynencie europejskim. Okazji, by na żywo śledzić zmagania Kubicy w Formule 1, z pewnością nie zabraknie!

Z Kubicą na dobre i na złe

Lata temu Formula 1 nie wzbudzała nad Wisłą wielkiego zainteresowania. Wszystko zmieniło się za sprawą Roberta Kubicy – pierwszego i jak na razie jedynego Polaka w Formula 1. Robert swój debiut zaliczył w 2006 roku podczas Grand Prix Węgier i od tego czasu zyskał spore grono fanów, które wiernie kibicowało mu nawet w najodleglejszych zakątkach globu. Liczymy na to, że po przerwie spowodowanej kontuzją, krąg sympatyków polskiego mistrza kierownicy jeszcze bardziej się poszerzy. Pierwszym poważnym testem dla polskich fanów będzie Grand Prix nieopodal Barcelony, które zaplanowano na 12. maja. Gorąca już o tej porze roku Hiszpania zaprasza nie tylko na emocjonujący wyścig, ale i zwiedzanie jednego z najpiękniejszych miast Europy – zaczarowanej Barcelony.

Wyjazd na wyścig Formula 1 w Barcelonie – sprawdź szczegóły

Wyścigi Formula 1 – w jedności siła

Popularność zorganizowanych wyjazdów na wyścigi Formula 1 nieco zmalała po koszmarnej kontuzji Kubicy. Jednak jesteśmy pewni, że powrót Polaka na tor sprawi, że kibice ponownie zaczną zrzeszać się w nieformalne fankluby i śledzić jego rajdowe poczynania na żywo. Dwa tygodnie po gonitwie w Hiszpanii zobaczymy Roberta w prestiżowym pojedynku na ciasnych ulicach Monako, a niespełna miesiąc później podczas zawodów we Francji nad pięknym lazurowym wybrzeżem. Obecność sporej grupy kibiców z pewnością doda skrzydeł naszemu rodakowi i pozwoli mu wykrzesać ze swojej maszyny maksimum mocy. Wspólny wypad na rajdową imprezę to także szansa na zacieśnienie relacji z ciekawymi ludźmi, zarażonymi tą samą pasją, a przy okazji możliwość poznania uroków południowej Francji.

Rajdowy maraton Formula 1 po Europie

Robert Kubica powiedział kiedyś, że “Gdybym miał oglądać Formułę 1 w telewizji, to chyba bym zasnął”. Przychylamy się do tych słów, bo nawet najlepszy telewizor nie gwarantuje tego, co zabawa na trybunach. A będzie co oglądać, bo w sezonie letnim, od 30. czerwca do 8. września, czeka nas seria wyścigów na torach, które od polskich granic dzieli stosunkowo nieduża odległość. Zaczynamy od zawodów w Austrii, a kończymy na Grand Prix Włoch, której areną zmagań będzie tor w Monza, położony niedaleko pięknego Mediolanu.

Wyjazd na wyścig Formula 1 w Barcelonie – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Formula 1 do Monaco – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Formula 1 do Austrii – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Formula 1 w Silverstone Anglia – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Formula 1 w Budapeszcie – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Formula 1 Monza – sprawdź szczegóły

Ryk silników i zapach spalin będzie można usłyszeć i poczuć również w samym środku wakacji. Podczas imprez w Niemczech i na Węgrzech spodziewamy się oblężenia trybun przez biało-czerwoną armię. Warto zapoznać się z propozycją biura podróży GryfTravel.pl, które zorganizuje dla nas i naszych przyjaciół wyjazd na zawody Formula 1. Dzięki temu zapomnimy o wszelkich formalnościach związanych z podróżą, a skupimy się na tym, co jest naprawdę ważne – wsparciu dla Roberta Kubicy i czystej radości z obecności na najbardziej prestiżowych wyścigach samochodowych.

 

Wyjazdy na wyścigi Formula 1 w dalsze zakątki świata – polecane

Formula 1 wraca do korzeni! Bo sport motoryzacyjny, który spala więcej ropy i gumy niż jakikolwiek inny. Formula 1 wyjechała na ulice Baku, stolicy Azerbejdżanu i czarnego złota – czyli bogactwa, które miasto generuje. Biuro Podróży Gryf organizuje wyjazdy na wyścigi Formula 1 również w dalsze zakątki globu. Jednymi z ciekawych i polecanych wycieczek są wyjazdy na wyścig Formula 1 w Baku.

Wyjazd na wyścig Formula 1 Azerbejdżan GP Baku – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Sochi – Rosja – sprawdź szczegóły

Wyjazd na wyścig Formula 1 Abu Dhabi – Dubaj – sprawdź szczegóły

One thought on “Wyjazdy na wyścigi Formula 1 dla fanów Kubicy

  1. Great writeup. I read your blog site fairly often, and you are continuously coming up with some good staff.
    I shared this post on my Twitter, and my followers loved it!
    Would like to read more from you!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.