Rejs Karaiby w pokusie – luty 2020, niegrzeczny z natury.

Pierwszy w historii Caribbean Cruise wyruszy z Florydy w podróż 13 – 18 lutego 2020 roku na pokładzie luksusowego liniowca, odwiedzając najgorętsze porty w obrębie zapierających dech w piersiach zachodnich Karaibów. Jedyny wszechstronny rejs dla młodych dorosłych. Po co marzyć o tym, kiedy możesz to przeżyć! Przygotuj się na doświadczenie najwyższej klasy rejsu wycieczkowego wyłącznie dla dorosłych! Autentyczny plac zabaw fanta-sea pokaże zupełnie nowy poziom aktywności i rozrywki, których nigdy wcześniej nie widziałeś.
Rejsy każdego roku i przez cały kolejny i następny rok, zaprasza BP Gryf.

Jedyny wszechstronny rejs dla młodych dorosłych. Po co marzyć o tym, kiedy możesz to przeżyć! Przygotuj się na doświadczenie najwyższej klasy rejsu wycieczkowego wyłącznie dla dorosłych! Autentyczny plac zabaw fanta-sea pokaże zupełnie nowy poziom aktywności i rozrywki, których nigdy wcześniej nie widziałeś.

Obsługa międzynarodowy trendsetter (osoba, która wiedzie prym w modzie lub ideach), przełamuje wszelkie bariery dzięki ekskluzywnym funkcjom rejsowym, które sprawiają, że zwykłe rejsy są niezwykłe. Rozpocznij dzień od śmiałych zajęć w ciągu dnia, żyjąc swoim topless-opcjonalnym marzeniem lub weź udział w jednym z  kameralnych, pikantnych warsztatów, dla tych, którzy lubią się bawić. W miarę jak słońce zachodzi, a dzień zaczyna zanikać zaczynają się wieczory tematyczne, prezentacje VIP i występy oraz niegrzeczne nocne imprezy przy basenie, prowadzone przez najseksowniejszych międzynarodowych rezydentów i DJ-ów.

Po raz pierwszy spróbuj czegoś nowego, czegoś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyłeś. Prowadzący, twórcy gier zapewnią idealne połączenie wydarzeń dla tych, którzy lubią grać i bawić się. Przeżyj ulepszone, spersonalizowane doświadczenie na tym najwyżej klasyfikowanym  międzynarodowym rejsie. Uzupełnienie o pasjonującą rozrywkę, doskonałą gastronomię, w tym opcje pakiety napoje. Pobyt w doskonałych kabinach. Uwolnij swojego ducha i znajdź swoją zabawę na pokładzie unikalnego pływającego placu zabaw. To wszystko i jeszcze więcej, tylko na Ciebie czeka obsługa – impertynencki żeglarz.


Co zawiera taki rejs.

– Koncepcja rejsu Play & Party dla dorosłych 21+: Najwyżej sklasyfikowany rejs obejmujący wyłącznie osoby dorosłe (21+), które uwielbiają grać i bawić się!
– Pakiet Deluxe napojów (w zestawie): W zestawie znajduje się PAKIET NAPOJE DELUXE, oferujący najlepsze marki międzynarodowe i lokalne.
– Trzy posiłki w cenie (wliczone w cenę): Trzy opcje kulinarne z mnóstwem pysznych potraw na każdy posiłek i przekąskę.
– Czerwony pokój z oceną R (nowy, tylko dla par): Nowość po raz pierwszy w życiu wkrocz do Red Room z oceną R i spełnij swoje fantazje!
– Ostre warsztaty (nowe): Weź udział w jednym z intymnych i ekscytujących warsztatów dla tych, którzy lubią się bawić, prowadzone przez specjalistów w dziedzinie seksuologii.
– Naughty Nighttime Pool Parties (Nowość): Dla tych, którzy żyją i oddychają imprezą, dołącz do wszystkich podczas przy basenie, którego gospodarzami będą seksowni międzynarodowi DJ-e.


– Seksowne noce tematyczne: Odkryj seksowne wieczory tematyczne, pokazy niestandardowe i występy, które przygotowane są specjalnie na ten rejs, każdy z wyraźnym akcentem pokusy.
– Odważne działania dzienne: Ekskluzywny, zmysłowy, zorientowany na dorosłych program rozrywkowy zaprojektowany, aby zadowolić wszystkich.
– Suites: Wszystkie pokoje, kabiny zostały zaprojektowane tak, aby były wygodnymi pomieszczeniami, w których można odpocząć po dniu pełnym przygód.

– Rozrywka w pokoju: Wszystkie kabiny wyposażone są w filmy ($), wiadomości i kanały sportowe.
– Seksowny basen: Dołącz do nas w Sexy Pool z dwoma jacuzzi! Ten obszar jest jedną z głównych atrakcji na pokładzie, gwarantującą eleganckie, prowokacyjne i wrażenia przy basenie.
– Cichy basen (solarium): Jeśli szukasz relaksującego dnia z odrobiną luksusu, nasz cichy basen z jacuzzi jest idealnym miejscem. Więc weź koktajl i rozkoszuj się słońcem w naszej spokojnej oazie wodnej.
– Centrum fitness: Dostań się w kształcie statku w supernowoczesnym centrum fitness, w pełni wyposażonym w najnowsze systemy wagowe i sprzęt kardio.
– Wspinaczka skałkowa: Wznieś się na okazję i weź udział w naszej charakterystycznej ścianie wspinaczkowej. Od początkujących do szybkich wspinaczy, każdy może cieszyć się niezrównanym widokiem z wysokości 40 stóp nad pokładem.
– Bieżnia: Jogging po pasach bieżni na górnym pokładzie lub spacer poranny, mila poranna z widokiem 360 stopni po drodze.

Wyjazd dzień / data / port:
czwartek 13 luty 2020 Floryda Tempa
piątek 14 luty 2020 na morzu
sobota 15 luty 2020 Floryda George Town & Grand Cayman
niedziela 16 luty 2020 Meksyk Cozumel
poniedziałek 17 luty 2020 na morzu
wtorek 18 luty 2020 Floryda Tempa

Ceny pobytu na statku, rodzaje kabin i dostępność na 06-2019.

Royal Suite $14.442, Discounted Price SOLD OUT
2 Bedroom Owner’s Suite $8.871, Discounted Price SOLD OUT
Temptation Suite $7.800, Discounted Price SOLD OUT
Grand Suite $7.432, Discounted Price N/A
Junior Suite $5.817, Discounted Price $4.512.00
Spacious Ocean View Balcony Stateroom $4.480, Discounted Price $3.400
Ultra Spacious Ocean View Stateroom $4.224, Discounted Price SOLD OUT
Ocean View Balcony Stateroom $3.991, Discounted Price $2.962
OceanView Stateroom $3,354, Discounted Price $2,064
Interior Stateroom $2.792, Discounted Price $1.997

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.