Fantastyczne wakacje na luksusowym jachcie we Włoszech.

Fantastyczne wakacje na pięknym wybrzeżu i jachcie oferuje załodze wspaniałe rejsy na Morzu Śródziemnym we Włoszech. Usługa reprezentuje najwyższe standardy. Elegancki jacht bez utraty luksusu i wygody, do dyspozycji duże powierzchnie mieszkalne jak dla jachtów i wnętrza. Profesjonalna załoga, zwracająca szczególną uwagę na potrzeby wszystkich gości, wnętrza są przestronne i wyrafinowane, dają poczucie bycia w domu, prawdziwy klejnot. Chętnie zorganizujemy dowolny pakiet, specjalne wycieczki i rejsy jachtem dla wszystkich tych, którzy chcą poznać piękne walory turystyczne regionu Kampania. Nasze główne oferty turystyczne z rejsem na jachcie, luksusowe pływające hotele. Poniżej prezentacje możliwości, ceny od osoby mogą nieznacznie zmieniać się. Skontaktuj się z BP Gryf, przygotujemy ofertę zawierającą również; przeloty, transfery potrzebne dodatkowe zakwaterowanie, programy zwiedzania, mecze z biletem SSC Napoli i wiele więcej. Kolacje lub lunch na jachcie z obsługą od 2 osób Neapol (165 €) . Poniżej prezentujemy przykłady.

Przygoda i jednodniowe wycieczki na jachcie, z dwoma posiłkami, śniadania lunch lub kolacja. Dla małych grup 10 osób, 1 dzień z Neapolu np: Party na jachcie z kolacją w Neapolu (145 €). Z Neapolu na wyspę Ischia (158 €). Rejs jachtem wzdłuż wybrzeża Capri (135 €). Sunset Amalfi i romantyczna, ekskluzywna kolacja serwowana na jachcie (250 €). Zainspiruj się, ucieczka na wyspę Procida na jachcie (145 €). Wybrzeże Pozzuoli (145 €). Rejs panoramiczny, wycieczka na jachcie lub katamarany z Neapolu – Mergellina, nadmorska część miasta (145 €)

Tygodniowe rejsy jachtem z Neapolu i inne porty.

1 / Rejs Aeolian po Wyspach Liparyjskich, idealne wakacje na jachcie, cena 170 € / osoba za dobę
Rejs 8 dni 7 nocy. Plan podróży: wypłynięcie Sycylia – Milazzo, Lipari, Panarea, Stromboli, Salina, Filicudi, Vulcano, Milazzo.

Wyspy Liparyjskie (lub Lipari), wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, są jednym z klejnotów Morza Śródziemnego. Należą do najmodniejszych miejsc od kilku lat i ukrytych. Lipari, Vulcano, Stromboli, Salina, Filicudi, Alicudi i Panarea : 7 wysp tworzy ten czarujący archipelag pochodzenia wulkanicznego na Morzu Tyrreńskim u wybrzeży Sycylii. Każda wyspa ma własny klimat, w którym każdy znajdzie idealne miejsca dla siebie, do zobaczenia: dusza, krajobrazy, architektura, unikalne tradycje, połączone olśniewającym śródziemnomorskim światłem i intensywnym kolorem, tysiące odcieni morza. Wszystkie wyspy są pochodzenia wulkanicznego, Stromboli i Vulcano są nadal aktywne. Wyspy swoje imię zawdzięczają Eolowi, władcy wiatrów, który według Homera miał tutaj swoje królestwo. Są to wyspy odpowiednie dla tych, którzy szukają odrobiny spokoju, romantyzmu korzystając z krystalicznie czystego morza.

2/ Rejs Amalfi Coast doskonała baza wypadowa do zwiedzania wybrzeża Amalfi i jego pereł, cena 170 € / osoba za dobę
Rejs 8 dni 7 nocy. plan podróży: Napoli, Capri, Positano, Amalfi, Nerano, Sorrento, Napoli

Amalfi to pełne wdzięku miejsce, skupisko białych budynków lśni jak perła w pasmach miast wzdłuż wybrzeża. Miasto zaczyna się nad brzegiem morza od ładnej promenady wzdłuż Morza Śródziemnego i przystani pełnej kolorowych łodzi i ich międzynarodowych flag. Centralnym punktem zabytkowego centrum jest Piazza del Duomo. Rozglądając się po mieście i okolicznych wzgórzach, szybko zauważysz, że głównym produktem tego obszaru są ogromne kule cytryn, zebrane świeżo z likieru limoncello i używane również do lokalnych potraw. Motyw cytryny pojawia się w regionalnej ceramice, a cytrusowy zapach wypełnia powietrze podczas wędrówki. Amalfi jest jednym z najbardziej historycznych miast na wybrzeżu które ma wspaniałą historię jako republika morska. Amalfi dołączyło do przybrzeżnych potęg, takich jak Piza, Wenecja i Genua. Przez wieki był to most handlowy między światami bizantyjskim i zachodnim. Jego znaczenie w tej historycznej lidze handlowej obchodzone jest co roku w Regatach Czterech Starożytnych Republik Morskich. Regaty odbywają się co roku w czerwcu, naprzemiennie w każdym z czterech miast, aby ponownie walczyć o prawa do przechwalania się na morzu.

3/ Rejs Cilento, ekskluzywny rejs jachtem, cena 170€ / osoba za dobę
Rejs 8 dni 7 nocy. Plan podróży: Agropoli, Castellabate, Acciaroli, Marina di Camerota, Palinuro.

Terytorium Cilento rozciąga się od miasta Paestum, miejsca świątyń doryckich, aż do Zatoki Policastro, w pobliżu miasta Sapri. Rozległe terytorium i różnorodność kultur sprawiły, że region naznaczony był mnóstwem tradycji. Region Cilento leży na południe od wybrzeża Amalfi w prowincji Salerno w południowej Kampanii, ma ładne plaże z bardzo czystą wodą. W przeciwieństwie do wybrzeża Amalfi nie ma tłoku co czyni turystykę osobistą bardziej atrakcyjną. W tej słabo zaludnionej krainie gór, dolin i wybrzeża otrzymasz jedne z najlepszych bawolich mozzarelli, jakie kiedykolwiek jadłeś; tak, to miejsce we Włoszech, w którym wędrują bawoły. Pizza będzie prawdopodobnie autentyczna; Kultowy włoski fast food z pieca opalanego drewnem czeka na Twój nóż. Ponad 100 km pięknych plaż, z których wiele ma upragnioną niebieską flagę oznaczającą wyjątkowo czystą wodę, jest gotowych na przyjęcie turystów od kwietnia do października. Park Narodowy Cilento i Vallo di Diano w Palinuro jest rajem dla miłośników wspinaczki i pieszych wędrówek. Istnieje wiele szlaków turystycznych, w tym ścieżki przybrzeżne, które obejmują urwiste klify morskie. Nie tylko można podziwiać oszałamiające widoki na morze, ale także wiele interesujących wież wartowniczych stojących w różnych etapach ruin. Możesz nawet znaleźć latarnię morską lub dwie.

4/ Rejs po Zatoce Neapolitańskiej prawdziwe niebo dla żeglarzy,  cena 170 € / osoba za dobę
Rejs 8 dni 7 nocy. Plan podróży: Napoli, Procida, Ischia, Capri, Positano, Sorrento, Napoli.

Neapol to rozległe miasto położone na zachodnim wybrzeżu Włoch, nad Morzem Tyrreńskim. Ta kolosalna metropolia jest trzecim co do wielkości miastem we Włoszech, za Rzymem i Mediolanem. W całej historii Neapol był widokiem zaciętych bitew, a wiele cywilizacji walczyło o zdobycie tutaj władzy. Port w Neapolu jest jednym z najważniejszych w basenie Morza Śródziemnego. Miasto ma jedną z największych gospodarek we Włoszech. Ze względu na rozległą historię tego regionu Neapol jest pełen historycznych budynków, placów i kościołów. Rejs przebiega przez kultowe i podziwiane bliskie dla Neapolu wyspy.

5/ Rejs na wyspy – Ponza, Poncjańskie na jachcie, cena 170 € / osoba za dobę
Rejs 8 dni 7 nocy. Plan podróży: Pozzuoli, Ischia, Ventotene, Ponza, Palmarola, Procida, Pozzuoli.

Ponza jest częścią grupy wysp położonych na Morzu Tyrreńskim w połowie drogi między Rzymem a Neapolem. Senna wyspa ożywa w miesiącach letnich, kiedy na wakacjach Rzymianie szukają słonecznych dni i półprzezroczystej wody zaskakująco cichy, wyluzowany klimat wyspy jest natychmiast widoczny. Ulice są nienaruszone, a flora i fauna dzika i nietknięta. Urok wyspy tkwi w jej ponadczasowości i prostocie, przyciągając tłumy i gwiazdy. Krzywizna domów w kolorze cukierków jest jedną z pierwszych rzeczy, które zobaczysz po przybyciu do Ponzy. Wyspa ma wiele szlaków turystycznych do odkrycia. Poszukaj trudnej wędrówki do nieczynnej latarni morskiej Il Faro lub do rzymskiej nekropolii w Bagni Vecchia. Bardzo mało turystów dociera na te wyspy, taki rejs daje możliwość bycia jednym z wybranych turystów. Nie musisz odbywać dalekich podróży aby zobaczyć fantastyczne wysepki, bo to jest w bliskim zasięgu!

6/ Rejs Pozzuoli na jachcie, odkryj wyspy i obszar Pola Flegrejskie, cena 170 € / osoba za dobę
Rejs: 8 dni 7 nocy. Plan podróży: Pozzuoli, Procida, Ischia, Capri, Sorrento, Napoli e Bacoli.

Miasto Pozzuoli leży nad zatoką w pobliżu Neapolu w fantastycznym obszarze znanym jako Pola Flegrejskie (czyli Płonące Pola), geologiczna kraina cudów o dziwnych zjawiskach. Można tu znaleźć zapadnięte kaldery, parującą emisję zwaną fumarolem i uśpiony wulkan Solfatara. Pozzuoli, wraz z sąsiednimi miastami na Polach Flegrei, jest częścią Światowego Dziedzictwa UNESCO ze względu na występujący tutaj proces geologiczny zwany „bradyseizmem”. Pola Flegrejskie – kaldera superwulkanu o średnicy 13 kilometrów położona w okolicach Neapolu. Pod kalderą znajduje się gigantyczne jezioro płynnej lawy. W centrum kaldery znajduje się miasto Pozzuoli, zamieszkałe przez ponad 80 tys. osób. W rejsie odwiedzimy kultowe wyspy i miejsca; , Ischia, Capri, Sorrento.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.