Jazdy testowe na torach wyścigowych Włochy

Aktualności! Przeżyj emocje, jeżdżąc po torze wyścigowym Monza koło Mediolanu i Mugello. Jeździć po torze wyścigowym jak kierowcy Formula 1. Sprawdź swoje możliwości 14-15 września 2020 r. Monza ekskluzywne wydarzenie i 15 października 2020 r. w Mugello w Toskanii.

Samochody sportowe GT (Grand Tourer) to pojazdy przygotowane do wysokich osiągów, gotowe do szybkich i długich przejazdów, wyścigów na torach do tego przeznaczonych. Poruszanie się nimi to jedyna w swoim rodzaju przygoda i niesamowite przeżycie, bezpieczne pod nadzorem. Jest to w zasięgu Twojej ręki zaprasza BP Gryf. Takie doświadczenie, jazdy na torze wyścigowym, samochodem zdolnym rozwijać duże prędkości, pod profesjonalnym nadzorem instruktorów jazdy, przyda się każdemu kierowcy. Zobaczysz zagrożenia wynikające z szybkiej jazdy. Test – próba Twoich umiejętności – wyobrażeń na bezpiecznym torze z nadzorem. Po takiej lekcji zmienisz zdanie o sobie i jazdach na publicznych, miejskich drogach. Lekcja jazdy na torach w takich miejscach zostanie z nami na zawsze, jak umiejętność jazdy rowerem.

Doświadczenie z jazdy na torach wyścigowych, dobrze jak każdy poczuje się R.Kubicą!. Testy nie są aż tak drogie! Dla polskich kierowców kosztowniejsze będzie dotarcie i pobyt. Włosi korzystają z tego nagminnie, testują i uczą się jazdy, zdobywają doświadczenia i umiejętności. Tego trzeba się uczyć ciągle, też dla dobra innych uczestników drogi i jazdy. Zabieramy do samochodu najbliższe osoby, rodziny! Umiejętność jazdy samochodem nie jest dana na zawsze po egzaminie na PJ. Doświadczenia z jazdy na torze zmienia nasze wyobrażenie o talentach kierowcy!

Przykład programu jazdy testowe na samochodach GT: 09.00: Powitanie, rejestracja i przedstawienie zespołu. 09.15: Odprawa i prowadzenie dyskusji technicznej (także dla Twoich gości). Hamowanie w pozycji jazdy, idealna trajektoria – przyspieszenie. Technika samochodowa i zastosowanie przekładni zmiany biegów. Podejście do jazdy sportowej. Okrążenie instalacyjne na mini-furgonetce, aby zobaczyć tor wyścigowy. 10.00: Przygotowujesz się w samochodzie z instruktorem usiadł obok ciebie, uruchamiając potężne silniki. Jazdy testowe kierowcy w samochodach GT, liczba zarezerwowanych okrążeń. Program jazda testowa GT trwa około 2-3 godzin, łącznie z czasem rejestracji i świadectwami jazdy.

Jazdy testowe GT we Włoszech

Włoskie tory wyścigowe uchodzą za jedne z najlepszych na świecie. Pozwalają rozwijać niesamowite prędkości i cieszyć się piękną południową pogodą. To właśnie na nich możesz wziąć udział w testowej jeździe pojazdami GT. Wystarczy, że skontaktujesz się z Biurem Podróży Gryf i poprosisz o szczegółowe informacje na temat poszczególnych wyjazdów. Różnią się one od siebie w zależności od pojazdu, który wybierzemy, trasy, a także terminu. Biuro zapewnia nie tylko przejazd testowy wybranym samochodem GT, lecz również m.in. przelot do Włoch, zakwaterowanie w hotelu, a także  profesjonalną odprawę techniczną przed samą jazdą. Pomocny w określeniu wyjazdu na tor wyścigowy będzie zwłaszcza budżet podróżnego oraz przedział czasowy przeznaczony na wycieczkę.

Co potrzebujesz, by móc wziąć udział w jazdach testowych GT?

Do jazd testowych pojazdami GT potrzeba przede wszystkim dużej ilości wolnego czasu. Wypad do Włoch wiąże się bowiem z obowiązkiem rezerwacji co najmniej jednego wolnego weekendu. Ponadto, ważny jest również budżet przeznaczony na jazdy. Im jest on większy, tym bardziej luksusowe i szybsze pojazdy zostaną oddane do naszego użytku. Co więcej, każdy, kto udaje się na jazdy testowe musi posiadać prawo jazdy na samochody drogowe, a także mieć ukończone osiemnaście lat. Dzięki tym wszystkim informacjom Biuro Podróży Gryf jest w stanie zorganizować profesjonalną podróż na jeden z najlepszych torów wyścigowych we Włoszech. Wszelkie dodatkowe informacje zostaną udzielone na miejscu przez zawodowych  profesjonalistów zajmujących się jazdami testowymi pojazdów GT.

Każda jazda testowa w prowadzeniu samochodów kat. GT obejmuje m.in.:
– Wybrana ilość okrążeń na samochodach GT do uzgodnienia,
– Okrążenie instalacyjne jako pilot na minivanie,
– Okrążenie instalacyjne na minivanie dla gości,
– Odprawa techniczna 30 minut,
– Otwarty bar z szerokim asortymentem gorących i zimnych napojów, kawy, herbatników i różnych wypieków.
Szampan na koniec wydarzenia, – Ostateczny certyfikat jazdy, – pełne ubezpieczenie Kasko.
Ubezpieczenie od deszczu, w przypadku deszczu jazdy mogą być anulowane, możliwość powtórzenia w innym dostępnym terminie.
– Profesjonalni instruktorzy z międzynarodową licencją CSAI.

Komu to służy, wyjazd na tor wyścigowy?

Wyjazd na jazdy testowe pojazdami GT przyda się wszystkim kierowcą, to użytkownicy naszych codziennych dróg w Polsce. Kierowca zbieramy doświadczenia, jazda na torze szybkim samochodem to TRENING z szybkości. Wycieczka do Włoch to bardzo dobra możliwość zwiedzenia jednego z najpiękniejszych krajów Europy. Po skończonych jazdach można udać się na wycieczkę do jednego z okolicznych miast w celu zwiedzenie zabytków i atrakcji. BP Gryf oprócz wyjazdów na tory testowe zapewnia zakwaterowanie w uzgodnionym hotelu, transfery i więcej świadczeń. Biuro dla TESTÓW na torach, opiera swoją wieloletnią działalność i kontakty z lokalnymi profesjonalistami dla jazdy testowe na torach (bezpośredni organizatorzy!). Na czas wycieczki na tory testowe będziemy zatem oddani w ręce zawodowców, którzy nie tylko pokażą nam jak opanować jazdę TOP samochodem na torze wyścigowym – zazwyczaj dostępne dla zawodowców. Wyjazd na jazdy testowe do Włoch może być więc nie tylko prezentem dla bliskiej osoby, lecz również ciekawym pomysłem na spędzenie we dwoje, grupie udanego weekendu pełnego mocnych i niezapomnianych wrażeń.

Proponujemy również jazdy testowe na bolidach Formula 1-2-3, jazdy na doskonałych włoskich torach wyścigowych. Samochody kategorii Formula 1 oraz niższe kategorie F2, F3, mają wyższe ceny za jazdy używanie,  kosztują znacznie więcej od samochodów GT. Bolid potocznie to jednomiejscowy samochód wyścigowy. Należy dodać, że występują również bolidy do szkoleń 2 miejscowe! ułożenie siedzeń podobne jak w samolotach szkoleniowych.

Tory na których proponujemy jazdy.

Doświadczenie z jazdy na Monza. Nie ma innego tak doskonałego toru jak Monza, jeśli chodzi o prowadzenie naszych potężnych i luksusowych samochodów z prędkością ponad 270 km / h. Jego zakręty i proste odcinki są naturalnym teatrem, aby pokazać swoje umiejętności jazdy. Idealny dla singli, rodzin, grup i imprez motywacyjnych.

Tor wyścigowy Vairano to nowy tor Grand Touring, który możemy zaoferować klientom na kursy z Ferrari i Lamborghini GT od 2011 roku. Jest to tor wyścigowy, z którego testerzy ASC GUIDASICURA QUATTRORUOTE napędzają samochody w celu ich comiesięcznego przeglądu.Tor wyścigowy Vairano, do którego można łatwo dojechać z Mediolanu i Pawii, został niedawno ulepszony, aby stał się jeszcze bardziej kompletny i elastyczny. Dziś zaspokaja potrzeby każdego uczestnika, który bierze udział w kursach jazdy sportowej od początkujących do doświadczonych kierowców.

Imola to legendarny tor Enzo i Dino Ferrari, znajduje się kilka kilometrów od Bolonii. Imola to jeden z nielicznych z kierunkiem jazdy w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, jest znany w świecie prędkości zarówno dla F1, jak i wyścigów motocyklowych.

Tor Cremona znajduje się w San Martino del Lago, kilka kilometrów od Cremony. Jazda na torze jest przeciwna do ruchu wskazówek zegara, o długości 3,450 metrów. Posiada główną prostą o długości około 1 km. oraz 11 zakrętów: 5 w prawo i 6 w lewo. Umożliwia szybkie pokonywanie zakrętów, co daje szansę na osiągnięcie wysokich prędkości, świetna przyczepność. Wysoka funkcjonalność, 100% bezpieczeństwa i maksimum emocji!

Tor Adria – Adria International Raceway to tor wyścigowy o długości 2.700 metrów, otwarty w 2001 roku w prowincji Rovigo. Przez lata stał się jednym z najważniejszych punktów zainteresowania w odniesieniu do krajowych i międzynarodowych działań w zakresie sportów motorowych, poza tym, że stanowi kompletną strukturę pod każdym względem.

Tor Varano De’ Melegari – Tor wyścigowy Riccardo Paletti znajduje się w Varano de ‚Melegari, niedaleko Parmy. Odcinek prostej ma długość około 2 km, o łącznej długości 2.375 metrów. Tor wyścigowy był i nadal jest ważnym etapem dla wielu młodych zawodników, którzy później zostają mistrzami. Na torze szkolili się m.in.: Alessandro Zanardi, Giancarlo Fisichella, Alessandro Nannini, Luca Badoer, Kimi Raikkonen, Jacques Villenueve, Valentino Rossiwho, którzy postawili pierwsze kroki w Formule 3 w Varano i Valentino Rossiwho. Lokalizacja toru w Varano blisko doliny motoryzacji to dodatkowa zaleta dla sympatyków motoryzacji.

Tor Mugello – Autodromo Internazionale del Mugello, znany również jako obwód Mugello, znajduje się w Toskanii, na północ od Florencji, a dokładniej w miastach o nazwie Scarperia i San Piero. Tor ma długość 5,245 metrów i wieje przez 15 zakrętów: jest to jeden z najlepszych istniejących obiektów, który jest stale aktualizowany, aby zapewnić zabawę w całkowitym bezpieczeństwie.

Tor Misano – Misano Marco Simoncelli to miły i szybki tor położony w Misano Adriatico, mieście w prowincji Rimini, a dokładniej w miejscowości Santa Monica. Znajduje się na południe od Bolonii. Obecnie ma 4226 metrów długości, 12 metrów szerokości, dziesięć skrętów w prawo i sześć w lewo: idealny mix, aby cieszyć się jazdą samochodami GT Ferrari i Lamborghini dostarczanymi na wyznaczone dni jazd testowych.

Tor Franciacorta, Lombardy – Tor wyścigowy „Daniel Bonara” znajduje się w Franciacorta w Lombardii, regionie słynącym z produkcji wina w prowincji Brescia w pobliżu Bargnany. Tor wyścigowy, do którego można łatwo dojechać. Kompleks składa się z toru, centrum kongresowego, restauracji i obiektów rekreacyjnych, idealnych dla miłośników czterech kółek lub imprez firmowych i imprez integracyjnych w Lombardii.

Tor Magione – znajduje się w pobliżu Perugii i jeziora Trasimeno w przyjemnym otoczeniu z punktu widzenia krajobrazu. Magione to tor-obwód średnio-mały o długości 2507 metrów oferuje szeroką gamę zakrętów i dlatego z pewnością jest uważany za tor techniczny, na którym można prowadzić samochody, takie jak szybki Puresport F1 , Formuła 3 i Formuła 2000, lub prestiżowy GranTurismo Ferrari, Porsche i Lamborghini: adrenalina i zabawa w czystym stanie!

Tor Vallelunga – Do toru wyścigowego Vallelunga można łatwo dojechać z Rzymu, oddalonego o 40 kilometrów, a także z innych miast regionu Lacjum i ze wszystkich środkowych Włoch, dzięki doskonałemu położeniu w pobliżu głównych autostrad i połączeń lotniskowych.

Przykładowe ceny, bywają promocje obniżki:
Ferrari 488 GTB od 139 €
Lamborghini Huracán od 139 €
Porsche 911 GT3 od 139 €
Ferrari 458 Italia od 109 €
Lamborghini Gallardo od 99 €
Formula Renault 2000 od 999 €
Formula 3 od 1.799 €
Formula 1 od 3.799 €
Formula 3 F308 Volkswagen od 2.299 €
Formula Nissan 3000 od 3.899 €

Ograniczenia: Minimalny wiek 18 lat, Prawo jazdy typu B, Maksymalna wysokość: 190 cm, Maksymalna waga: 100 kg

Jazdy testowe na torach wyścigowych Włochy– sprawdź ofertę

Czy chcesz zobaczyć wcześniej mistrzów kierownicy i prędkości Formula 1 ?!
Zgłoś swój udział na wyjazd, wyścigi Formula 1 do miasta, miejsca przykładowe opcje:

Wyjazd na wyścigi Formula 1 Hanoi, Wietnam,  sprawdź oferta

Wyjazd Formula 1 GP Austrii, autokarem, sprawdź oferta

Wyjazd Formula 1 Budapeszt opcja 3* & 4*, autokarem, sprawdź oferta

Wyjazd Formula 1 Monza – Włochy GP, samolotem, sprawdź oferta

Wyjazd GP Formula 1 Abu Dhabi – Dubai & w 2020 EXPO!,  sprawdź oferta F1  &  sprawdź oferta EXPO 

Oraz inne kierunki, zaprasza BP Gryf.

Polska i Polacy dopiero uczymy się korzystać z dobrodziejstw motoryzacji. Budujemy drogi i autostrady, rozwiązania drogowe. Jesteśmy bardzo daleko za kulturą jazdy, nie posiadamy nawet małej, polskiej produkcji – fabryki motoryzacyjnej. Daleko nam do krajów rozwiniętej motoryzacji, a Włochy są na światowym topie, czy ktoś zaprzeczy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *