EXPO 2021-22 Dubaj wyjazdy, nie można pominąć

EXPO 2021-22 to największa światowa ekspozycja. Nowa data EXPO od 1 października 2021 r. do 31 marca 2022 r.


Expo odbędzie się w Dubaju, termin od 20 październik 2020 do 10 kwiecień 2021 roku. Historia światowych targów Expo odzwierciedla rozwój cywilizacji przemysłowo-technologicznej. Inspiracją Expo w 2021-22 będzie „Łączenie umysłów, tworzenie przyszłości dla planety Ziemia”. Bądź tam podczas największego na świecie budowania programu rozwoju i postępu cywilizacji. Historia jest pełna kamieni milowych, teraz masz szansę tam być, zobaczyć trendy i wpłynąć na własną przyszłość. BP Gryf zaprasza na wyjazdy do Dubaju na EXPO, to jest dla nas rozpoznany kierunek, w tym Formula 1, która w 2021 roku odbędzie się w trakcie Expo! Dlatego warto zainteresować się tymi tematami jak najwcześniej! Idea Expo w Dubaju ma uosabiać współpracę i oferować platformę do tworzenia przyszłości z korzyścią dla wszystkich. Programy Expo, takie jak Expo Live, Expo Schools i wystawy ponad 190 krajów mają dostarczyć przesłanie o jedności i współpracy. Wyzwania stojące przed światem dotykają każdego. Expo w Dubaju ma zainspirować ludzi, partnerów i narody do wspólnego tworzenia lepszej przyszłości dla naszej planety Ziemia.

Odkryj Expo na przełomie 2021 i 22 roku w Dubaju.

Expo 2020 Dubai będzie gościć świat przez 173 dni na przełomie 2021 i 2022 roku, a każdy dzień będzie pełen nowych doświadczeń. Zapowiada się wyjątkowa wystawa, całkowicie nowe tereny i miasteczko. Będzie czas na nawiązanie nowej współpracy, spotkania innowacje. Można podglądnąć, zobaczyć kierunki dokąd zmierza świat w kluczowych dziedzinach gospodarki, nowych technologii i kultury, a rozrywki też nie zabraknie! BP Gryf zapewnia pełne pakiety zgodnie z życzeniem.
Odwiedzając Expo 2020 w Dubaju będą Państwo mogli odkrywać przyszłość podróży lotniczych w pawilonie Emirates. Dla turystyki w wyjazdów najbliższe lata mogą być rewolucyjne. Na wystawie zobaczą Państwo bardzo prawdopodobną wizję, Wystawa Expo 2021 w Dubaju ma utorować zrównoważony rozwój pod hasłem „Łączenie umysłów, tworzenie przyszłości”. Expo 2021-22 zgromadzi miliony odwiedzających z całego świata. Będzie okazja na stymulowanie rozmów, wymiana pomysłów, doświadczeń i budowanie globalnej świadomości.

Prezentacja, propozycja ofert na stronie Gryf BP zobacz opcje

Co zobaczysz i doświadczysz? na EXPO tylko kilka przykładów!

Krajowe pawilony, świat w jednym miejscu. Odwiedź swoje ulubione kraje i odkryj nowe miejsca, których może nigdy nie rozważałeś, a zaskoczeń na Expo jest zawsze bardzo dużo. To może zmienić Twój sposób postrzegania świata. 192 krajowe pawilony z opowiadaniami i wiodącymi ofertami z każdego zakątka świata. Oficjalny partner cyfryzacji infrastruktury jest Siemens. Na Expo 2020 w Dubaju Siemens przekształca przyszłość życia w mieście w czasie rzeczywistym, tworzy plan przyszłych inteligentnych miast na przykładzie Expo. Firma integruje technologie w 137 budynkach Expo i czyniąc je najbardziej cyfrowym, zrównoważonym i bezpiecznym Expo w historii. Zobaczysz prezentacje i ekspozycje: Świat smaków, Architektura światowej klasy, Innowacyjne krajobrazy, Sztuka i kultura, Trzy dzielnice tematyczne, Występy na świeżym powietrzu.

Expo 2021 Dubaj w drodze do zrównoważonego rozwoju.

Podobnie jak przez stulecia, kraje i miasta będą prezentować eksperymenty, przemyślenia i możliwości dla zrównoważenia naszej przyszłość. Zobaczysz kreatywne i skuteczne nowe pomysły i rozwiązania problemów związanych z miejskim zużyciem wody, gospodarką odpadami i emisją CO2. Pomysły będą pochodziły najprawdopodobniej z uniwersytetów i korporacji z największe miasta świata, skądkolwiek indziej. Zrównoważony rozwój jest tylko jednym z trzech podtematów Expo 2020 w Dubaju. Modelując zrównoważone środowisko miejskie na dużą skalę, Expo 2020 Dubaj zamierza być katalizator wymiany pomysłów dotyczących budowy miast przyszłości, a to nie koniec. Expo 2021 Dubai ma na celu generować wyzwania dla lokalnych społeczności i miasta na całym świecie w celu poszukiwania nowych pomysłów oraz opracowywania i wdrażania strategii gospodarować zasobami wodnymi, odpadami komunalnymi i emisja CO2 w sposób dla NAS przyjazny.

Jeden wyjazd 2 TOP eventy, doskonała okazja! grudzień 2021 rok.

Dubaj jest metropolią w której ciągle coś ważnego odbywa się, w kulturze, w sporcie czy rozrywce. Każdy tydzień czy miesiąc oferuje dodatkowe atrakcje. W Roku 2020, jest dodatkowy powód aby tam pojechać, dla sympatyków motoryzacji i wyścigów Formula 1. Wyścig główny odbędzie się w Abu Dhabi 29 listopada 2020 roku, to 1h30 jazdy. Biuro Podróży Gryf oferuje te dwa eventy w jednym wyjeździe! Zapraszamy do kontaktów, BP Gryf. Oferty wyjazdowe na Formula 1 Abu Dhabi / Dubaj zobacz na www

Dobre propozycje na EXPO.
Organizator wyjazdów na EXPO Dubaj 2021-22.

Inne ciekawe wydarzenia w Dubaju 2021 rok.

Nd, 24 – 26 wt, styczeń 2021 Dubaj. Gulf Car Wash Car Care Expo. Jedyne dedykowane targi dla branży myjni, pielęgnacji samochodów i branży auto detailingu.

Wt, 06 – 08 czw, kwiecień 2021 Dubaj. Międzynarodowa konferencja poświęcona inżynierii samochodowej i mechanicznej (AMME Dubaj) Międzynarodowa konferencja poświęcona inżynierii samochodowej i mechanicznej ma na celu podkreślenie najnowszych aktualizacji i postępów technologicznych w inżynierii mechanicznej i skupi się na tematach takich jak motoryzacja …

Pon, 07 – 09 śr, czerwiec 2021 Dubaj. Automechanika Dubai (Automechanika Dubaj) 18-ta Edycja. Międzynarodowe targi branży motoryzacyjnej i usługowej.

Wt, 19 – Czw, 21 czw, październik 2021, Abu Dabi Truck Trailer & Tire Expo. Targi Truck, Trailer and Tire Expo odegrały kluczową rolę w zapewnieniu odpowiedniej platformy dla magnatów branżowych i producentów OEM.

Nd, 14 – 18 czw, listopad 2021, Dubaj Airshow (DAS). Dubai Airshow to jedne z największych i odnoszących największe sukcesy pokazy lotnicze na świecie, łączące specjalistów z branży lotniczej ze wszystkich dziedzin przemysłu w celu ułatwienia udanego handlu światowego. Dubaj nadal się rozwija i wyprzedza tradycyjne rynki, ponieważ staje się coraz ważniejszym globalnym centrum lotniczym. Wystawcy i odwiedzający biorą udział w Dubai Airshow, aby wykorzystać ten wzrost i budować swoją markę.

Ponadto zawsze grudzień w Dubaju to udane zakupy, duże zniżki i promocje, wyprzedaże.

One thought on “EXPO 2021-22 Dubaj wyjazdy, nie można pominąć

  1. Miałem jechać na EXPO 2020 z Gryfem, ale EXPO odwołali, przenieśli na 2021 rok. Miałem przelot to jednak poleciałem. Jestem w Dubaju, jest dobrze, odpoczywam …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.