Wyjazd integracyjny, kilka miejsc do których warto pojechać

Wyjazdy integracyjne są doskonałą okazją do zapoznania pracowników różnych działów firmy, którzy na co dzień pracują w odmiennych lokalizacjach. Takie wycieczki to nie tylko sposób na interesujący wypoczynek czy poznanie nowych miejsc, lecz również zacieśnienie więzi między zatrudnionymi w danym przedsiębiorstwie. Wyjazdom często towarzyszą szkolenia, prezentacje dotyczące kierunków działania firmy czy podsumowania wyników pracy lub konferencje. Wycieczki za granice na weekend są wyjątkowo atrakcyjnym sposobem spędzenia czasu ze współpracownikami. Świetnym pomysłem jest połączenie zwiedzania i wspólnej zabawy z wydarzeniem sportowym. Przedstawiamy kilka ciekawych koncepcji na organizację wycieczki integracyjnej dla pracowników.

1. Wyścigi Formula 1 na Monza i więcej kierunków.

Niezapomnianym przeżyciem jest wyjazd integracyjny połączony z udziałem w niezwykłym wydarzeniu sportowym, jakim jest wyścig Formula 1 organizowany w parku Monza. Z pewnością uczestnicy wyjazdu będą zachwyceni tego rodzaju atrakcją przygotowaną przez pracodawcę. Wspólne przeżywanie emocji związanych z najważniejszym wyścigiem samochodowym przyczyni się do zjednoczenia zespołu. Wieczorem można zorganizować spotkanie z pracownikami w jednej z hotelowych sal konferencyjnych.

Wyjazd na wyścigi Formula 1 w Mediolanie – sprawdź szczegóły

2. Jazdy testowe na torach wyścigowych we Włoszech

Doskonałym pomysłem na weekendowy wyjazd integracyjny, który dostarczy niezapomnianych wrażeń uczestnikom, jest wyprawa na jeden z torów samochodowych we Włoszech. Kraj ten słynie z pasji do sportów motorowych i dysponuje wieloma atrakcyjnymi obiektami. Jazda testowa sportowym samochodem jest świetną okazją do uwolnienia emocji i przekroczenia własnych barier. Tak nietypowa rozrywka znakomicie wpłynie na wzrost motywacji wśród pracowników. Jazdy poprzedzone są profesjonalnym wykładem mającym na celu odpowiednie przygotowanie techniczne członków. Możliwość podziwiania pięknych samochodów we wspaniałym otoczeniu niezwykłych obiektów sportowych będzie przeżyciem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników wycieczki.

Jazdy testowe na torze wyścigowym w Mediolanie – sprawdź szczegóły

3. Weekend w Berlinie

Wspaniałym pomysłem na organizację wyjazdu integracyjnego jest wycieczka do Berlina połączona ze zwiedzaniem wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO Poczdamu oraz niezwykle urokliwego Drezna. Po emocjach związanych z podziwianiem zabytkowych obiektów można zorganizować w hotelu wspólną imprezę dla pracowników i skorzystać z sal konferencyjnych dostosowanych do biznesowych prezentacji. Wygodny hotel, pełne niezapomnianych wrażeń wycieczki oraz wspólny czas spędzony ze współpracownikami to znakomity sposób wspierający stworzenie silnego i zmotywowanego zespołu.

Wycieczka na weekend do Berlina – sprawdź ofertę

4. Piłkarski weekend w Barcelonie lub inny stadion.

Nic tak nie spaja zespołu, jak wspólne przeżywanie emocjonujących wydarzeń. Wyjazd na weekend do Barcelony połączony z wizytą na Camp Nou i udziałem w meczu FC Barcelona będzie niezapomnianym wydarzeniem uświetniającym wyjazd integracyjny. Stolica Katalonii oferuje wiele urokliwych miejsc i godnych zwiedzenia obiektów. Taka wycieczka to doskonały pomysł na firmową integrację.

Piłkarski weekend w Barcelonie – poznaj szczegóły

Więcej dobrych informacji, propozycji na wyjazd do Barcelony

5. Integracja firmowa w Budapeszcie

Zwiedzanie Budapesztu i rejs po Dunaju mogą wspaniale uświetnić firmowy wyjazd dla pracowników. Stolica Węgier uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast i oferuje przyjezdnym wiele urokliwych i zabytkowych miejsc do bliższego poznania. W kraju słynącym z produkcji wina nie może zabraknąć degustacji tego szlachetnego trunku przez uczestników wyjazdu integracyjnego. Być może uda się przy lampce wytwornego wina zacieśnić więzy między zatrudnionymi osobami i poprawić nastroje panujące w grupie? Spróbować na pewno nie zaszkodzi!

Budapeszt dobre informacje – poznaj możliwości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.