Londyn jedziemy na Finały ME 2021, czy dojedziemy Polska!

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2021 to nie lada gratka dla wszystkich fanów futbolu i najważniejsze wydarzenie piłkarskie tego roku. Mecze będą odbywać się w znanych miastach europejskich, w tym w Londynie. Stolica Anglii i Wielkiej Brytanii przygotowuje się na ten czas do przyjęcia nie tylko kibiców, ale i turystów. Wyjazd warto zaplanować wcześniej, w Londynie odbędą się mecze finał 11 lipca i oba półfinały 6 lipca i 7 lipca. Londyn organizuje też trzy mecze grupowe w dniach 13, 18 i 22 czerwca oraz jeden mecz w dniu 26 czerwca.

Londyn – najważniejszy punkt na mapie EURO 2021

W Londynie w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 odbędą się mecze półfinałowe (6 i 7 lipca) oraz finał (11 lipiec). Warto zastanowić się nad wyjazdem do Londynu. Emocje sportowe i niesamowita atmosfera będą gwarantowane. Ponadto, to wspaniałe, wielowiekowe miasto tętni życiem przez całą dobę.  Londyn od lat jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast europejskich. Festiwal EURO 2021 w Londynie jest nowością dla wydarzenia to specjalny Festiwal UEFA.  Festiwal zbiera pasję i emocje związane z EURO i dostarcza na ulice Londynu. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem lokalnym, czy podróżującym, czy to Twoje pierwsze EURO, czy też straciłeś rachubę, Festiwal oferuje coś dla każdego. Przez 31 dni Festiwal ożywi miasto Londyn, celebrując sztukę, kulturę, muzykę i co najważniejsze, piłkę nożną. Na tej stronie, tutaj znajdziesz pełny harmonogram festiwalu, lokalizacje, jak najlepiej podróżować między miejscami i wszystko, czego potrzebujesz, aby świętować EURO 2020 w wielkim stylu, będziemy uzupełniać!  Zobacz też strona ,  BP Gryf dla EURO 2020.

Czy Jesteś gotowy , aby rozpocząć swoją przygodę z EURO 2021 w Londynie? Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem biletu, czy po prostu chcesz być częścią futbolowego szaleństwa w mieście – zacznijmy planowanie! Mecze na słynnym stadionie Wembley. Wyjazdy BP Gryf.

Niedziela, 14 czerwca – Grupa D: Anglia v Chorwacji (14:00)
Piątek, 18 czerwca – Grupa D: Anglia v Zwycięzca barażu (20:00)
Wtorek, 22 czerwca – Grupa D: Czechy v Anglii (20:00), Sobota, 27 czerwca – R16: 1A v 2C (20:00)
1/2 finału Wtorek, 6 lipca – SF1: Zwycięzca QF2 przeciwko Zwycięzca QF1 (20:00)
1/2 finału Środa, 7 lipca – SF2: Zwycięzca QF4 przeciwko Zwycięzcy QF3 (20:00)
Niedziela 11 lipca – Finał EURO 2021, stadion Wembley.

Wyjazd do Londynu na mecze finałowe EURO 2021 – sprawdź ofertę

Co warto zobaczyć w Londynie?

Wybieramy się do Londynu na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2020, to będzie czas również na zwiedzanie jednej z najpiękniejszych stolic Europy. Możemy to zrobić w wolnych godzinach w trakcie pobytu. Na naszym szlaku powinny się znaleźć takie perełki, jak m.in. jedne z najlepszych, a zarazem najstarszych muzeów na świecie – British Museum, Opactwo Westminster,  Tower of London – budowla więzienna oraz pałac władców Anglii. Aby móc zobaczyć wszystkie atrakcje warto wybrać taką wycieczkę, w której zapewnione mamy zakwaterowanie w centrum, jego okolicach lub w pobliżu stacji metra. Warto również zwrócić uwagę na transfery po Londynie.  Wyjazdy i obsługa, zaprasza BP Gryf, ma dobre rozwiązania.

Sercem festiwalu EURO 2021 w Londynie będzie Football Village w parku Potters Fields, centrum miasta. Będzie to idealne miejsce, aby wpaść na szybką wizytę lub popołudnie. Można przyprowadź swoich przyjaciół, rodzinę, współpracowników i dołącz do najlepszej imprezy EURO 2021. Football Village to świetna okazja dla rodzin i małych dzieci do wzięcia udziału w festynach EURO 2021, spotkania z ambasadorami i legendami, nauki od freestylerów piłkarskich i interaktywnych zajęć piłkarskich. Fan Zone jest starszym bratem Football Village. Jeśli potrzebujesz elektrycznej atmosfery, gigantycznych ekranów, świątecznego ducha zespołu i kultowej scenerii, londyńska strefa fanów to miejsce, do którego należy się udać. Najważniejsze fakty dla Strefy Kibica: wejście, nic nie kosztuje, ale będziesz potrzebować biletu. Lokalizacja: zostanie ogłoszony na początku 2021 r. Co jest włączone: występy kulturalne – dołącz do świętowania kreatywności, kultury, zdrowia, dobrego samopoczucia i smaku.

Londyn nieograniczone możliwości turystyczne

Wycieczka do Londynu to nieograniczone możliwości turystyczne, a także niesamowite emocje płynące z możliwości zwiedzania jednej z najważniejszych stolic europejskich. Doskonałym pomysłem na odwiedzenie tego wspaniałego miasta jest wyjazd w trakcie EURO 2020. W czasie trwania Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 ceny hoteli będą wyższe, ale mamy dodatkową atrakcje piłkarską. BP Gryf od wielu lat organizuje wyjazdy do Londynu grupowe czy indywidualne na zamówienie “szyte na miarę” . Wyjazdy na mecze piłkarskie, inne sportowe wydarzenia – których w Londynie nie brakuje. Lubimy organizować i polecamy wyjazdy na koncerty, spektakle itp.
Tutaj powstanie Football Village, to centrum miasta!

Wycieczki i wyjazdy do Londynu sport i kultura – sprawdź oferty

Football Village – Strefa Kibica, a także wydarzenia w mieście gospodarza w Londynie będą uzupełnione!

Z centrum miasta na stadion Wembley:
15 minut pociągiem od London Marylebone
30-40 minut metrem z centrum Londynu do stacji Wembley Park i Wembley Central
Lotniska do centrum miasta:
Lotnisko Heathrow (LHR): 1 godzina metrem do centrum Londynu
Lotnisko Gatwick (LGW): 50 minut pociągiem i metrem do centrum Londynu
Lotnisko Stansted (STN): 1 godzina pociągiem i metrem do centrum Londynu
Lotnisko Luton (LTN): 1 godzina autobusem do centrum Londynu
Lotnisko London City (LCY): 30 minut DLR i metrem do centrum Londynu
Lotnisko London Southend (SEN): 1 godz. 20 min. Pociągiem i metrem

Transportem publicznym, wszystkie londyńskie lotniska są obsługiwane przez transport publiczny do centrum miasta. Lotniska w Heathrow, Gatwick i Stansted mają również dedykowane pociągi ekspresowe do centrum miasta.

Wyjazdy na EURO 2020 za Naszą Polską Reprezentacją:
do Dublina mecz 14-06 oferta – pakiet  zobacz dobre propozycje
do Bilbao mecz 19-06 oferta – pakiet zobacz dobre propozycje
do Dublina mecz 23-06 oferta – pakiet zobacz dobre propozycje

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.