Jak zorganizować weekendowy wyjazd integracyjny?

Każdy rozsądny szef firmy wie, że największym skarbem przedsiębiorstwa są pracownicy. Rozległe kompetencje, wiedza i umiejętności załogi nie zdadzą się jednak na nic, jeśli w miejscu pracy panować będzie kiepska atmosfera. Firma sporo traci, gdy zatrudnione osoby spoglądają na siebie z obojętnością, a na powitanie serwują wymuszone uśmiechy. O wiele przyjemniej i – co najważniejsze – efektywniej pracuje się w zgranym zespole, który zna się od podszewki – firmowej. Jednym ze sposobów na scalenie pracowników jest firmowa wycieczka na weekend. Jak zorganizować wyjazd integracyjny, by okazał się udaną inwestycją w kapitał ludzki, a nie ekstra okazją do nadmiernej konsumpcji alkoholu i jedzenia?

Wyjazd integracyjny za granicę

W teorii pracownicza wycieczka w celu lepszego poznania się i podzielenia się swoimi pasjami nie powinna być szalenie daleką podrożą, która wiązałaby się z dłuższą rozłąką z rodziną. Jeśli jednak mamy pewność, że nasi pracownicy w większości są singlami bez większych zobowiązań, to możemy im zaproponować szybką wycieczkę zagraniczną. W dobie rozwijającego się transportu lotniczego podróż nawet na sam kraniec kontynentu europejskiego nie będzie wiązać się z dużymi niedogodnościami. Twoi pracownicy interesują się sportem? Świetnie! Zaproś ich na wspólny wypad na wydarzenie, które dostarczy im niesamowitych emocji. Może to być np. mecz piłkarski, czołowe klubu w Europie lub widowiskowe popisy kierowców na torach Formula 1. Atrakcje sportowe można połączyć z wieloma innymi atrakcjami turystycznymi i zapoznaniem się z regionalną kuchnią.

Niekoniecznie może być kosztowny wyjazd np. do Włoch z jazdą “starymi” raczej retro samochodami, w doskonałym stanie technicznym, samochody kolekcjonerskie! ( oferty )

Wyjazd integracyjny na mecze piłkarskie czołowe kluby Europy – sprawdź szczegóły

Wyjazd integracyjny w zgodzie z naturą

Dobrym pomysłem na wyjazd integracyjny na weekend jest również wypad za miasto. Czyste świeże powietrze i brak wielkomiejskiego zgiełku potrafią zdziałać cuda. Organizm uwalnia się od wszechobecnego stresu i wchodzi na zupełnie inne obroty, co sprzyja zacieśnianiu relacji międzyludzkich. W trakcie wyjazdu należy jednak zapewnić załodze szereg atrakcji. W przeciwnym razie pracownicy najprawdopodobniej pójdą na łatwiznę i po krótkim spacerze po okolicy zaszyją się w pokojach oraz zafundują sobie rozrywkę we własnym zakresie.

Co proponujemy, paleta jest bardzo duża, ale uczciwie zacznijmy od budżetu!
– Wyjazdy na terenie Polski w połączeniu z lokalnymi atrakcjami.
– Wyjazdy na terenie naszej Europy z przelotami lub przejazdami.
– Wyjazdy dalekie i egzotyczne, wypoczynek i atrakcje  przykład

Jakie mogą być propozycje? do ustalenia:

– Wypoczynek, zwiedzanie i atrakcje lokalne dopasowane dla zespołu, wyjazdu.
– Miasta, zwiedzanie, atrakcje i dopasowane świadczenia, kultura i sport.
– Wyjazdy na eventy kulturalne i sportowe z pełnym pakietem, za naszą reprezentacją w piłce nożnej , siatkowej i inne ciekawe opcje .
– Specjalne wyjazdy motoryzacyjne:  Testy na torach ,  starsze Samochody Retro – 1 dniowe wycieczki.
– Atrakcyjne wyjazdy na wyścigi Formula 1

Jeśli Twoi pracownicy nie boją się wyzwań, warto rozważyć opcję obozu survivalowego, w trakcie którego będą niejako zmuszeniu do wzajemnej współpracy. Malownicze polskie góry to z kolei raj dla miłośników pieszych wędrówek. Wielogodzinny spacer w otoczeniu pięknych widoków to znakomita okazja do bliższych rozmów i złapania lepszego kontaktu z  kolegą z drugiego końca firmowego korytarza. Po całodziennym marszu warto zaplanować góralską zabawę z prawdziwego zdarzenia. Gwarantujemy, że swojskie jadło i żywiołowa muzyka sprawią, że pracownicy otworzą się na siebie i nawiążą zdrowe, koleżeńskie relacje.

Pytanie gdzie wysłać załogę na wyjazd integracyjny wciąż pozostaje otwarte. Wiele zależy od tego, jak dobrze znasz swoich ludzi, ich zainteresowania i zwyczaje. Dopiero dogłębna analiza ich osobowości pozwoli wybrać idealną ofertę, dzięki której pełna integracja pracowników stanie się faktem. Wyjazd integracyjny w Polsce dlaczego nie? mamy wiele odpowiednich obiektów z zapleczem rekreacyjnym,  dostosowanym dla takich wyjazdów  w Polsce. Zaprasza BP Gryf.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.