Retro wycieczki samochodowe na weekend i wakacje.

Pomysł na oryginalny i fascynujący wyjazd i dobry prezent.

Wycieczki prowadzą do najbardziej ekscytujących miejsc dla wszystkich miłośników klasycznych, sportowych, prestiżowych i starych samochodów. Masz ochotę prowadzić luksusowe, klasyczne samochody, zrealizować samodzielną wycieczkę (eskortowaną) w Szkocji i Wielkiej Brytanii, a także Francji i Belgii, we Włoszech skontaktuj się z nami. Poniżej propozycja do Włoch.

Zabawa i relaks, jazda po cichych wiejskich szlakach, dojedziesz do miejsc, których prawdopodobnie nie znajdziesz sam. Nie ma rywalizacji rajdowej i jazdy w procesji, po prostu przyjazne, bezproblemowe wycieczki po pięknych ulicach i mało znanych miasteczkach. Uczestnicy otrzymują łatwe do śledzenia trasy nawigacyjne, które zostały dokładnie przetestowane. Dodatkowe usługi to dojazdy, przeloty, transfery i dla dłuższych tras, wynajmu samochodu zakwaterowanie w interesujących obszarach. Ponieważ każda trasa zajmuje kilka godzin, będziesz mieć wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie okolicznych terenów w wolnym czasie. Wycieczki 1-dniowe i więcej. Ceny już od 200 € za 1 dzień samochód.

Powolna jazda zabytkowym samochodem szczególnie we włoskich krajobrazach to wyjątkowe doznania. Doświadczenie „pozaczasowe” odpowiednie na każdą okazję, wyjątkowy pomysł na prezent lub na romantyczny wyjazd. Odkryj na nowo autentyczne wrażenia z jazdy. Takie wrażenia może dać tylko zabytkowy samochód. Słyszysz ryk silnika, czujesz każdą wibrację kierownicą i wiesz że żadne dwie krzywe nie są takie same. Odkrywasz smaki i dźwięki krajobrazu, przez który przejeżdżasz, z wiatrem we włosach.

Wycieczki retro samochodami.

 

Niesamowite wrażenia z jazdy samochodem na pokładzie błyszczących włoskich samochodów z lat 60. i 70. XX wieku. Autentyczne ikony włoskich pojazdów przemysłu motoryzacyjnego o doskonałej sprawności mechanicznej, zabytkowe samochody są do Państwa dyspozycji, aby przeżyć niezapomniane wrażenia podczas odkrywania pięknych włoskich krajobrazów. Samochody są dostępne bez kierowcy lub z kierowcą. Wycieczki są skierowane do osób indywidualnych, grup lub firm.

W naszej ofercie kilkanaście wyznaczonych tras, to tylko przykłady:


Zamki i twierdze południowo-zachodniego jeziora Garda na pokładzie zabytkowego samochodu. Południowo – zachodniej części Garda. Kraina pełna winnic, które produkują wina takie jak Garda Classico i gaje oliwne. Trasa biegnie wzdłuż malowniczych dróg i przez wioski zwane perłami Garda, zobaczymy średniowieczne zamki i twierdze.

Od Jeziora Como do Szwajcarii – Lugano. Trasa na 1-2 dni.

Jezioro Como jest jednym z najpiękniejszych miejsc turystycznych w Lombardii, a zwłaszcza po zachodniej stronie. Trasa zaczyna się od Tremezzo, w kierunku Lugano –  Szwajcarii, docieramy do doliny Porlezza i tutaj wspinaczka drogowa z zakrętami za Menaggio. Piękne widoki na jezioro Como i Lugano i mozaika dachów wioski i wyjątkowe krajobrazy. Przekraczamy granicę ze Szwajcarią, podążając drogą zawsze najwyższą, oferującą piękne widoki na jezioro i w krótkim czasie docieramy do Lugano. …

Światowej sławy celebryci, np. Brad Pitt czy Madonna spędzają urlop w domach wypoczynkowych nad Como. Jezioro stanowi tło dla wielu scen filmowych , zostało wykorzystane do filmów z Bondem oraz do kręcenia II części Gwiezdnych Wojen i kilku innych. Spokój i spokój włoskich jezior odzwierciedla cuda historycznych willi z bujnymi ogrodami pełnymi kolorów. Główne włoskie jeziora z relaksującą atmosferą, elegancją i zapierającymi dech w piersiach widokami. Zobaczymy widoki autentycznego raju opisane przez najbardziej reprezentatywnych pisarzy literatury włoskiej: Gabriele D’Annunzio i Alessandro Manzoni.

Zobacz więcej propozycji i informacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.